Poliklinika Velká Bíteš
Tyršova 223, Velká Bíteš

Umístění: Poliklinika Velká Bíteš Pravidelná kontrola

Většina lékařů má veliké ego a pokud pacient vyvíjí svou snahu k vlastní cestě navrácení zdraví, moc se jim to nelíbí. MUDr.Holotík takový není. Já osobně, tak jako drtivá většina lidí své zdraví zanedbával a to se mně před padesátkou vymstilo. Začal jsem mít problém s extrémně vysokým tlakem krve. MUDr.Holotík mě ochotně vyslechl a začali jsme okamžitě společně hledat cestu k navrácení všeho, co se dá ještě zachránit. Udělal jsem tu nejlepší věc, která je potřeba pro každého praktického lékaře, nic netajit a vše s ním probrat! Mnoho lidí svede na svého lékaře spoustu zdravotních problémů, ale neuvědomuje si to důležité, že mu mnoho věcí tají. Co potom má lékař dělat? Já s ním vše probíral, docházel na pravidelné kontroly a i přesto, že on sám nevěřil k návratu na krevní tlak zdravého člověka, světe div se, měříme nyní 120/80 max. 130/80. Pokud na sobě bude MUDr.Holotík makat, budeme mít na poliklinice ve Velké Bíteši jednoho z nejlepších obvoďáků v zemi. A navíc jeho sestra paní Bartošková je naprostou ikonou v ordinaci. Moudrá, klidná a velice příjemná sestra. Děkuji Vám za vše doktore Holotíku a paní Bartošková.
S pozdravem Spurný, Velká Bíteš.

Dnes jsem se s ním setkala na pohotovosti. Kam jsem přišla s vyrážkou po těle. Upozornila jsem na to, že jsem těhotná a nechci nic podcenit. Podíval se pouze na ruku, napsal mi Zyrtec, neřekl jak ho mám užívat. Podíval se do knihy léků a pak mi oznámil, že: "Podívejte se na Google,jestli ho opravdu můžete brát. Na e-mimino toho maminky napíšou." Když jsem mu oponovala, že potřebuji lékařkou radu a on je doktor. Řekl,že ty maminky na internetu to mají taky od doktorů...Víc se mým problémem nezabýval, doporučil mi návštěvu u mého lékaře. Což samozřejmě udělám, jen jsem chtěla mít jistotu, že přes víkend nic nepodcením..a to po jeho léčení stejně nevím.. Děkuji sestřičce, která mi pomohla víc než on. Přijde mi smutné, že někdo takový léčí. Bohužel to není moje první negativní zkušenost s tímto doktorem. A v okolí znám případy, kdy podcenil i závažnější problémy.

Ochotný, příjemný lékař s odborným přístupem a zájmem o pacienta, mě léčil vždy dobře, nemohu si na nic stěžovat. Výhodou je nově i možnost objednání-i v odpoledních hodinách, což je např.pro mě, jako pro dojíždějícího za prací obrovská výhoda, určitě využiju

Velmi dobrý lékař,věnoval se mi a vše vysvětlil,pracuje rychle,minimálně čekám

Tohoto doktora jsem zatím navštívil 2x a mám rozporuplné pocity. Poprvé jsem byl nadšen, doktor byl příjemný, dělal i nějaké vtípky, pořádně mě prohlídl, nabídl několik variant léčby podle mých preferencí (s nebo bez antibiotik) a celkově to bylo super. Když jsem u něj byl podruhé, tak jsem si naopak připadal, že ho obtěžuji. Tak doufám, že jen neměl svůj den a příště to bude zase v pohodě:-)

Velmi milý a ochotný. Člověk nemá pocit že obtěžuje, jako u jiných lékařů.
Vždy si našel čas i na laické dotazy. Velmi podrobně se vyptává a podle mě i dobře radí a léčí.
Velmi doporučuji.

Doktora jsem navštívil 2x,zajímal se i o zdravotní stav manželky,kterou před časem léčil.Určitě má o lidi upřímný zájem,hodně si pamatuje i bez nahlížení do papírů.Vyšetřil mi pečlivě,léky poradil.Doporučuji.Kdyby byl každý tak ochotný.

Doktor na mne působí mile a ochotně. Od té doby, co jsem zjistila, že se ho můžu na cokoliv zeptat a přitom mi nedává najevo "zase se někdo na něco ptá, děs", ale ochotně vše vysvětlí, si hlídám, v jaké dny je v ordinaci a podle toho se přizpůsobím. L.M.

Mladý, trpělivý, ochotný a moc milý lékař tu byl vyloženě potřeba. Vyslechne a hlavně srozumitelně všechno vysvětlí, snaží se každému věnovat jak je to možné..opravdu moc příjemný a ochotný lékař!

Dobrý přístup, poradi movejší a učinnejší typy léků. Ochoty, usměvavy.