nám. Míru 3287, Kroměříž
Praktická lékařka pro dospělé (mapa)

Jsem velmi spokojen,paní doktorka je příjemná a rozumí své práci.Vytáhla mě z několika problémů a za to jsem ji vděčný,moc si jí vážím. I sestřička je příjemná a ochotná. V.Zapletal.

Manželka mněla zápal plic a paní doktorka ji napsala antibiotika, nato moja snědla pomeranč a osypala se. Paní doktorka si usmyslela, že je alergická na antibiotika, tak ji už žádné nepřepisuje!!! A zvesela zápal plic roste dáááál.

MUDr. Žallmannová je velmi dobrá lékařka, vřele ji všem doporučuji

K paní doktorce chodí celá má rodina, takže sleduje i dědičné dispozice. Je svědomitá a všímavá a lidská. Sice déle strávím čas v čekárně, ale jen proto že si opravdu vše s pacientem probere. Věřím v její profesionalitu a také sestra je velmi příjemná

velmi dobrá, zachránila mi život

Velmi milá paní doktroka, která mě svoji svědomitosí a profesionalitou odhalila nádor na mozku a tím i zachránila, nebo alespoň velmi ovlivnila můj další život.

Velmi pečlivá, svědomitá, obětavá i se sestřičkou.Vřele doporučujeme.

je dobrá.

MUDr. Žallmannová je velmi dobrá lékařka, vřele ji všem doporučuji

velmi dobrá, zachránila mi život

Velmi pečlivá, svědomitá, obětavá i se sestřičkou.Vřele doporučujeme.

je dobrá.