Psychiatrická nemocnice Bohnice

Pacienti se zdravotním pojištěním

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychiatrická nemocnice Bohnice

Jmenuji se Natalie Migasová. Vystudovala jsem jednooborovou magisterskou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Absolvova...

• psychoterapie
  • klinická psychologie

C
Umístění: Psychologie Praha 3 Jiný

Slečna Migasová nabízí skvělou kombinaci profesionality a empatického přístupu. Vřele doporučuji komukoli, ale především klientům s Aspergerem (děti i dospělí).

Umístění: Psychoterapie Anděl s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Velmi empatická, milá a zároveň profesionální psycholožka a psychoterapeutka. Oceňuji zejména její přístup k mladistvým, které umí pochopit a současně nasměrovat, aby se nevzdávali. Díky její důvěře a pochopení se podařilo dceři naučit se pracovat se svými problémy. Děkujeme, jste skvělá!!!

Umístění: Psychoterapie Anděl s.r.o. individuální psychoterapie

Paní terapeutka je profesionálka, ke které jsem hned při první terapii pocítila důvěru a neměla jsem problém svěřit se. Poskytla mi nadhled a porozumění a také techniky, ke kterým se mimo ordinaci během slabších chvilek stále vracím a dle rad na sobě pracuji. Opravdu mi pomohla a já za to děkuji!

Umístění: Psychoterapie Anděl s.r.o. individuální psychoterapie

Paní terapeutka je velice profesionální odborník. Je lidská, vyřazuje z ni bezpečí a k tomu je vidět, že na jejích pacientech ji záleží. V těžším období jsem mohla napsat email mimo sezení. Pomohla mi zlepšit kvalitu života a v těch nejhorších chvílích mi i zachránila život.

Umístění: Psychoterapie Anděl s.r.o. psychoterapie

Slečna psycholožka je více než milá, ochotná a empatická. Pomohla mi nejen překonat svoje potíže ale také mě naučila, jak sama se s sebou pracovat. Byla to opravdu moc příjemná psychoterapie a jsem jí moc vděčná.