Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
DD - Karolíny Světlé 3632, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Sestra se neumí chovat, kazí paní doktorce jméno svou arogancí. Každou chvíli na osobním telefonu. Zahořklá ženská nespokojená s životem. Paní doktorka ( skvělá ).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

C
Ověřený profil

Ano je to vyjimečná osobnost velice jsi ji važím málo která doktorka se věnuje svým pacientům ohledne rasy a jsem rád ze mohla být ma obvodní lékařka z pozdravem štefan cifra

E
Ověřený profil

Dobrý den přeji,souhlasím se všemi názory na skvělou paní lékařku,znám jí hodně let dříve byla mojí závodní lékařkou nyní obvodní.Je po všech stránkách super nepoznala jsem takový přístup k pacienům jako má ONA.Vždy odcházím z její ordinace spokojená,takových lékařů by mělo být více....


L
Ověřený profil

Opět musím naší paní DOKTORKU jenom chváli a chválit.Nebýt jí,tak naše maminka už asi není mezi námi.Chtěla bych jí moc moc poděkovat.Doufám,že tyto stránky čte.I tak se od nás dočká uznání.Paní doktorko,jste skvělá a jsme rádi,že vás máme.


P
Ověřený profil

nemohu si na nic stěžovat neměnil bych jsem nad míru spokojen více takovích lékařů


V

Nepatřím k častým návštěvníkům ordinace a tuto debatu jsem objevil náhodně, ale pokud se mám vyjádřit k paní doktorce, tak musím říci, že má oproti jiným doktorům jedno neuvěřitelné plus. To, že je profesionál nechám stranou, neboť to vlastně od doktorů očekáváme, ale všiml jsem si, že u pacientů vyplňuje i tu stránku psychickou. Když je člověku zle a hledá pomoc, častěji než léky mu, podle mne, pomůže ten lidštější přístup. Soudím tak na základě rozdílných rozhovorů mezi paní doktorkou a jinými doktory třeba v nemocnici. Podle mého názoru je paní doktorka nejen skvělým praktickým lékařem, ale také v osobním životě musí být skvělým člověkem. Doufám, že se i nadále často vidět nebudeme (v tom nejlepším slova smyslu) a pokud ano, tak vím, že mi pomůže nejen lékařsky, ale také duševně.


K
Ověřený profil

K jinému lékaři bych nepřešla.


L
Ověřený profil

K lékařům nechodím často, vadí mi dlouhé čekání v čekárnách, ale když vím, že odejdu s radou a pomocí, tak ani to čekání není tak hrozné. A s radou a pomocí od paní doktorky odcházím.


T
Ověřený profil

Vždy usměvavá, hodná, lidská, ochotná, přívětivá paní doktorka. Vždy má pochopení , vyslechne pacienta, poradí a pomůže. Prostě lékař profík a psycholog na svém místě. Takových je málo.


Ověřený profil

Paní doktorka je velký profík, člověk na svém místě. Mimo dosavadního vzdělání se stále zajímá o nové léky, aby pacientům nabídla kvalitní léčbu. Zároveň se nebrání nabídnout nebo konzultovat i léčbu východní medicíny, sama uznává, že někdy západní medicína nestačí. Nad problémem se zamyslí, nesnaží se pacienta rychle odbavit a nacpat ho zbytečně léky. Přešla jsem od Dr. Andrlové, kde jsem byla nešťastná. Sestřička zde je také perfektní. Mám pocit, že jsem v dobrých rukách. Určitě doporučuji všem, ale vím, že má plno, není se co divit. Kdyby bylo víc takových lékařů, bylo by pacientům hej. Martina Slaninová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti