Mudr Zuzana Nevoralová

Dermatolog

Kontaktní informace

• Paní doktorka Nevoralová je skvělý člověk a odborník, který mně ve dvou případech vyřešil věc, kterou jiní lékaři řešili měsíce a s naprosto chybnými diagnózami i léčebným postupem. Paní doktorka vyřešila vše v řádech dnů a já jsem jí za to neskonale vděčen. A to nemluvím o skvělém přístupu, který má paní doktorka vždy, když její ordinaci navštívím. Děkuji Vám paní doktorko. Fink Alois, Jihlava.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• C

Chování paní doktorky mi nevadí, lékař má léčit a to se ona snaží nejlépe, jak může. Jen mě u ní trochu zaráží to doporučování brát lék se spoustou vedlejších účinků, většinou poměrně nebezpečných. Nejde o smrtelnou chorobu, myslím si, že ji lze léčit i lokálně. Lék je jihlavský vynález, mezi řádky je jasné, čí. Kde končí obětavost a začíná byznys? Tenhle přístup mi připadá tvrdý, asociální.

• B

Zdá se, že autoři některých negativních komentářů paní doktorku moc dobře neznají! Paní Nevoralová mě učila dermatologii rok a půl, navíc léčí mého přítele od ekzému. Je skvělá...velmi milá, příjemná, pečlivá a lidská, svému oboru rozumí a rozhodně nic nepodceňuje! Jedním slovem - DOPORUČUJI!!

• P

Tato lékařka by se měla věnovat pouze vědecké práci, pro práci s lidmi je však naprosto neschopná. Nemocnice by jí měla zaplatit další vzdělávání a praxi v Německu, aby se dozvěděla, že k práci lékaře patří vhodné zacházení s pacienty. Kdyby měla soukromou praxi, asi by se neuživila. Myslím, že by si mnoho lidí po prvním setkání s ní další návštěvu rozmyslelo. Je arogantní, nepříjemná, komunikuje sama se sebou, děti ani neosloví, člověk z ní má husí kůži. Neustále opakuje, jak je zaneprázdněná, ale to pacienta v době ordinace přece nezajímá.

• :

Paní doktorku mohu jen doporučit. V oblasti léčby akné je jednoznačně odborník. Sleduje aktuální možnosti léčby a snaží se pomoci. Její projev je sice trochu "zběsilý", ale určitě ne arogantní či neslušný.

• D

Pokud paní doktorka je nejpříjemná a ještě k tomu není dobrá odbornice, tak ať zkusí nové zaměstnání. Nemá v nemocnici co dělat. Léčení je poslání, ne byznys. Dělá špatnou vizitku kožnímu oddělení.

• Doktorka je velice příjemná . Vždy mně vyslechne . Na každou otázku jako jedna z mála doktorů odpoví . Na léčbu akné je skvělá , hodně lidem už pomohla . Všem tuto doktorku foporučiji .

• U paní doktorky jsem byla teprve před 3 dny, takže ještě nelze říci, zda mi její léčba pomohla či ne. Každopádně jak to tady tak čtu, asi jsem měla štěstí. Přišla jsem na objednání, v čekárně nebyl nikdo, vzala mě hned. Je trošku hr, ale na mě byla velice příjemná, vysvětlila mi vše co jsem potřebovala a když jsem odcházela tak se mě ještě ptala zda chci vysvětlit něco znovu a jeslti jsem všemu rozuměla. Je pravda, že během vyšetření člověka moc ke slovu nepustí. Ale já z ní mám velice příjemný pocit.

• Byla jsem u paní doktorky několikrát s dítětem. Pokaždé jsem jsem odcházela rozčílená a znechucená. Dlouhá čekací doba - paní lékařka děti neobjednává. Mezi tím tam chodí dospělí objednaní pacienti. Pak pět minut v ordinaci, během nichž na Vás vychrlí spoustu vět, které ani nestačíte vnímat. Diskuse ani názor pacienta nepřichází v úvahu. Pratický lékař nás poslal do jihlavské nemocnice (bohužel). Nechci vypadat jako nezodpovědná matka, a proto vytrvávám. Pokud jsou všichni lékaři v této nemocnici takoví, měli by ji zrušit.

• Měl jsem velmi těžké akné! A paní doktorka mě z toho dostala! patří Jí velké dík.teď mám jen drobné jizvičky. děkuji
      info Icq 429 575 026