Adresa

Vrchlického 59, Jihlava
KontaktNemocnice Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
18 názorů

G
Ověřeny pacient
Umístění: KontaktNemocnice Jihlava Lupénka

Paní primářka Nevoralová je člověk na svém místě ..od 5 let se léčím s lupénkou a minulý rok jsem ji měla na 70 procentech těla a nepomohl ani kortikoid a ani pobyt u moře(ten mi to spíše zhoršil) -u paní doktorky se léčím 4.měsíc a na sobě nemám téměř nic :) Zkušeností s doktory a léky mám za ta léta až až a nikdy jsem nebyla tak spokojená-jak s léčbou,tak profesionálním ale i lidským přístupem :) za mě má 1 s hvězdičkou a mužu jen doporučit :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka Nevoralová je skvělý člověk a odborník, který mně ve dvou případech vyřešil věc, kterou jiní lékaři řešili měsíce a s naprosto chybnými diagnózami i léčebným postupem. Paní doktorka vyřešila vše v řádech dnů a já jsem jí za to neskonale vděčen. A to nemluvím o skvělém přístupu, který má paní doktorka vždy, když její ordinaci navštívím. Děkuji Vám paní doktorko. Fink Alois, Jihlava.


C
Ověřeny pacient

Chování paní doktorky mi nevadí, lékař má léčit a to se ona snaží nejlépe, jak může. Jen mě u ní trochu zaráží to doporučování brát lék se spoustou vedlejších účinků, většinou poměrně nebezpečných. Nejde o smrtelnou chorobu, myslím si, že ji lze léčit i lokálně. Lék je jihlavský vynález, mezi řádky je jasné, čí. Kde končí obětavost a začíná byznys? Tenhle přístup mi připadá tvrdý, asociální.


B
Ověřeny pacient

Zdá se, že autoři některých negativních komentářů paní doktorku moc dobře neznají! Paní Nevoralová mě učila dermatologii rok a půl, navíc léčí mého přítele od ekzému. Je skvělá...velmi milá, příjemná, pečlivá a lidská, svému oboru rozumí a rozhodně nic nepodceňuje! Jedním slovem - DOPORUČUJI!!


P

Tato lékařka by se měla věnovat pouze vědecké práci, pro práci s lidmi je však naprosto neschopná. Nemocnice by jí měla zaplatit další vzdělávání a praxi v Německu, aby se dozvěděla, že k práci lékaře patří vhodné zacházení s pacienty. Kdyby měla soukromou praxi, asi by se neuživila. Myslím, že by si mnoho lidí po prvním setkání s ní další návštěvu rozmyslelo. Je arogantní, nepříjemná, komunikuje sama se sebou, děti ani neosloví, člověk z ní má husí kůži. Neustále opakuje, jak je zaneprázdněná, ale to pacienta v době ordinace přece nezajímá.


:

Paní doktorku mohu jen doporučit. V oblasti léčby akné je jednoznačně odborník. Sleduje aktuální možnosti léčby a snaží se pomoci. Její projev je sice trochu "zběsilý", ale určitě ne arogantní či neslušný.


D
Ověřeny pacient

Pokud paní doktorka je nejpříjemná a ještě k tomu není dobrá odbornice, tak ať zkusí nové zaměstnání. Nemá v nemocnici co dělat. Léčení je poslání, ne byznys. Dělá špatnou vizitku kožnímu oddělení.


Ověřeny pacient

Doktorka je velice příjemná . Vždy mně vyslechne . Na každou otázku jako jedna z mála doktorů odpoví . Na léčbu akné je skvělá , hodně lidem už pomohla . Všem tuto doktorku foporučiji .


U paní doktorky jsem byla teprve před 3 dny, takže ještě nelze říci, zda mi její léčba pomohla či ne. Každopádně jak to tady tak čtu, asi jsem měla štěstí. Přišla jsem na objednání, v čekárně nebyl nikdo, vzala mě hned. Je trošku hr, ale na mě byla velice příjemná, vysvětlila mi vše co jsem potřebovala a když jsem odcházela tak se mě ještě ptala zda chci vysvětlit něco znovu a jeslti jsem všemu rozuměla. Je pravda, že během vyšetření člověka moc ke slovu nepustí. Ale já z ní mám velice příjemný pocit.


Byla jsem u paní doktorky několikrát s dítětem. Pokaždé jsem jsem odcházela rozčílená a znechucená. Dlouhá čekací doba - paní lékařka děti neobjednává. Mezi tím tam chodí dospělí objednaní pacienti. Pak pět minut v ordinaci, během nichž na Vás vychrlí spoustu vět, které ani nestačíte vnímat. Diskuse ani názor pacienta nepřichází v úvahu. Pratický lékař nás poslal do jihlavské nemocnice (bohužel). Nechci vypadat jako nezodpovědná matka, a proto vytrvávám. Pokud jsou všichni lékaři v této nemocnici takoví, měli by ji zrušit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti