Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod

Individuální terapie • 300 Kč

Kurzy

Skupinové cvičení • 100 Kč +1 Více

Tejpování

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Co nabízím: individuální terapie pro děti i dospělé, tejpování, rehabilitace, skupinové cvičení, terénní (domácí) terapie, ...

• problémy s páteří od blokád až po výhřezy

100 Kč

Tejpování

Cena není uvedená

Umístění: Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková Částečný výhřez ploténky

Mgr. Žídková je odborník na svém místě, ochotná, vstřícná,s hlubokými znalostmi, pracuje s neskutečným citem. V době, kdy si se mnou lékaři nevěděli rady, infuze nezabíraly, stav se nelepšil a hrozila operace, mi pomáhala s obrovským osobním nasazením. Příběh mé krční páteře má zatím šťastný konec, paní magistro, mnohokrát děkuji, jsem Vám hluboce zavázána. Všem vřele doporučuji. V úctě M.Hustá

Umístění: Fyzioterapie Mgr. Monika Žídková bolestivé posunutí žeber

Monika mi svým profesionálním a citlivým přístupem pomohla od dvoudenní bolesti pod lopatkou, doporučila cvičení a já pocítila velmi rychlou úlevu a ústup bolesti. Mohu vřele doporučit!

Monika je výborná fyzioterapeutka a vždy se snaží svým pacientům co nejlépe pomoct. Je profesionální, ale také i lidská, naslouchavá a kdykoliv se na ni můžete se svým problém obrátit. Pokud vás něco trápí, všem doporučuji ji navštívit!

Díky.
Jenom je škoda, že nedokážu pomoci úplně všem.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• jsem po mozkové přihodě co pro mne můžete udělat chodim jen optižne ojedne fh dekuji

Můžete zkusit Vojtovu metodu 2. generace. V Praze ji dělá Mgr. Václav Krucký

Mgr. Monika Žídková

• Dá se rehabilitační metodami léčit roztroušená skleróza s parkinsonským syndromem? Myslím tím hlavně problémy s chůzí
    a rovnováhou.

Dobré zkušenosti jsou s Vojtovou metodou 2. generace. V Praze to dělá Mgr. Václav Krucký

• problémy s páteří od blokád až po výhřezy
  • bolesti hlavy