Ord. praktického lékaře gynekologa
Západní 2984, Varnsdorf

Nemám s kým srovnávat, protože paní doktroka je mým prvním ženským lékařem, ale mohu jen a jen doporučit. I přesto, že jsem se odstěhovala 50km od Vdf, stále dojíždím a dokonce jsme společně zvládly těhotenství na dálku. Kéž by byli všichni lékaři pečliví jako paní Léblová! :)

Jsem s paní doktorkou též spokojena, jak tu píší ostatní ženy je paní doktorka příjemná a vyslechne, poradí nejen s lékařským problémem. Chodím k paní doktorce již dlouho, synovi bude 16 a mám 4 děti, všechny poradny jsem byla u paní doktorky a příjemné byly i všechny sestřičky. Radka dokonce rodila mého nyní 22měsíčního syna. Neměnila bych.

Dokáže naslouchat a mám pocit,že ji na pacientovi záleží a chce mu pomoc.Mohu jen doporučit

U paní doktorky jsem vždy dlouho čekala, než jsem přišla na řadu, což by nebyl takový problém,ale s mýmy opravdu dlouhotrvajícímy problémy mi nikdy nepomohla, vždy nasadila antibiotika, ty zabrala jen na pár dní a problémy se vrátily... po dlouhé trpělivosti jsem přešla k lékařce do Liberce a je po problémech, jen doufám, že nebylo nic zanedbáno takovým způsobem, abych do budoucna nemohla mít děti (je mi 22let)

Dojíždím k paní doktorce již 14 let ze vzdálenosti cca 30 km a musím říci, že si u ní připadám jako u přítelkyně. Vždy se mi snažila pomoci a veškeré moje dotazy zodpověděla. Nikdy mi nepřipadalo, že bych jí obtěžovala nebo zdržovala. A co se týče sestřiček - za tu dobu co tam jezdím je tam už 3. A všechny byly a jsou fajn.

U paní doktorky jsem již 14 let a jsem s ní velice spokojená.Děkuji jí za velice lidský a profesionální přístup,což se nedá říct o její nové zdravotní sestře,která nastoupila po odchodu sestřičky Radky.Po té,co jsem přišla s akutním problémem mě odmítla pustit do ordinace,ať jdu na pohotovost.Snažila se mi vnutit,že jsem přišla pozdě.Že jsem seděla v čekárně 20 minut aniž by si toho všimla bylo v pořádku,vyřizovala si totiž soukromý hovor,což se nedalo přeslechnout.Nijak bych to neřešila,kdyby mi ovšem neřekla,že jí zdržuji od práce.S takovou arogancí jsem se opravdu dlouho nesetkala.Paní doktorka Léblová je výborný člověk,ale sestra by u mě měla hodnocení nejhorší.

Jsem u paní doktorky už devět let a vždy byla milá i se sestřičkou, veškeré moje problémy se vždy snažila vyřešit a teď,když už neví,tak mě poslala na specializovanější pracoviště. Mám v ní velkou důvěru...

Paní doktorka je moc milá,vstřícná,vždy pomůže a poradí.Stejně tak sestřička je moc milá,cítíte se v ordinaci dobře.Svou práci dělají určitě skvěle já doporučuji :-))

Ta nejlepší doktorka na světě ;)

Výborná lékařka, příjemná a vstřícná žena, která vždy poradí a pomůže. Za mě dostává nejlepší hodnocení. Rozhodně ji doporučuji !!