Soukromá oční ordinace
Masarykovo náměstí 351, Nýřany

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Hodnotím velmi dobře ve všech směrech a možných hodnotících kritériích ! Její přístup k pacientovi je příkladný.

paní doktorka patří do svého oboru, chytrá, příjemná a ochotná vše vysvětlit. Bohužel její sestřička je arogantní, a nepříjemná k pacientům. Když se chtěl manžel objednat na základě doporučení na vyšetření očí, jelikož měl pravděpodobně cizí předmět pod víčkem a hnisalo mu to, sestřička ho objednala na termín, který byl až za 14 dní!!! a když jí zopakoval, že nemůže v noci spát bolestí a má doporučení na bezokladné vyšetření, tak mu bylo sestřičkou oznámeno, že může jít i jinam když se muto nelíbí...... takže samozřejmě jinam půjdeme, přestože s paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Přeci se nebudeme dohadovat se setřičkou, která jak je vidět navíc oboru vůbec nerozumí. Možná jednou pochopí, až jí samotné něco spadne do oka, přála bych jí, aby i k ní byla doktorka tak striktní....!

Velmi ochotná a příjemná paní doktorka

Paní doktorka slušná,příjemná a ochotná.Já osobně jsem velmi spokojen. Šuh Václav