Mojmír Lejska, ostatní Brno

doc. Mojmír Lejska

Ostatní Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Obilní trh 4, Brno
AUDIO-Fon Centr s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
C
Ověřeny pacient

Pan doktor je tak nepříjemny, že jsem chtěla s brekem utéct z ordinace, každá věta je arogantní. . mám jít k němu na vyšetření Bera a mám už měsíc strach a to jsem myslela, že už k němu nikdy nepujdu, člověk od něj odchází jak spráskany pes, nikdy jsem nic podobného nezažila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


u pana docenta jsem si připadala jako u zkoušky na škole, možná spíš u výslechu, kapacita, pro mne velmi nepříjemné jednání. můj problém jsme nevyřešili, několikrát mi zopakoval že šance je tak 2% s užíváním léčiv, ale jsem zdravá. prostě chtěl slyšet že "to balím". několik týdnů nato držel přednášku že problém tinnitu se dá léčit pomocí alternativní medicíny... no nic, zkouším to dál držte mi palce!


Ověřeny pacient

super přístup,naprostá odbornost a hlavně obrovké pokroky v léčbě. Moc moc moc děkujeme.

Ověřeny pacient

Pan docent je odborne velice zdatny a i podle vyjadreni jinych lekaru je to kapacita ve svem oboru. Ve vysledku muj problem spravne diagnostikoval, z odborneho hlediska tedy nemam nejmensi namitky.
Nicmene lidsky pro nej pochopeni nemam. Uz sestra na prijmu mi doporucovala abych abych pouzil titul ing., jak jsem za chvili pochopil, proto ze jinak by me pan docent asi vubec nepovazoval za cloveka.
Behem vysetreni nebyl prilis citlivy a nepovazoval za nutne cokoli vysvetlovat - ani co dela, ani proc to dela. Nakonec mi dal do ruky zpravu (plnou cizich vyrazu kterym jsem nerozumel) a bez jedineho slova vysvetleni poslal pryc. Vyzadoval zcela presne odpovedi dle toho co ocekaval - takze mi nekolikrat vynadal ze jsem rekl slovo navic nebo ze jsem neodpovedel na to na co se ptal i kdyz odpoved by nemela smysl. Napr.ot: "jestlize se problem objevi behem chuze, po jak dlouhe dobe chuze problem opet zmizi?" Protoze jsem nebyl schopen jit dal, vzdy jsem zastavil a proto odpoved nemohu dat. To se ale panu docentovi velice nelibilo - nedostal totiz odpoved na svoji otazku.


Ověřeny pacient

u pana docenta jsme byli s dcerou- tenkrát ji bylo 10 měsíců . Pan docent vyšetřením Bera zjistil, že je dcera neslyšící - vrozená oboustranná hluchota. Pan docent nám to oznámil ,pro mě docela hrubým nelidským způsobem - dodnes nezapomenu-jaký to byl pro nás rodiče šok :-( . Čekala bych jinak volená slova- oznamující rodičům takovou "zprávu" . Tenkrát jsme se okamžitě objednali ještě do Prahy do Motole na vyšetření Bera- a tam tedy musím velmi pochválit- přístup a péče vynikající! Dceři je dnes 5 let, ve dvou letech byla na operaci,kde ji byl voperován Kochleární implantát- díky němu dnes krásně slyší i mluví !
Vážím si práci lékařů, jsem vděčná,že se rozhodli pro toto povolání ,ale zároveń si myslím,že k tomu je zapotřebí i lidský osobní přístup k pacientovi a ten mi tady bohužel chyběl ...


Pan docent Lejska je určitě velmi dobrý odborník. Mám Menierův syndrom, což je velmi nepříjemné. Než mě vyšetřil, jednal se mnou jako se simulantem. Trochu méně arogance by z jeho strany neškoldilo


Navštěvuji pana docentu s dcerou již řadu let. Vždy se setkávám s laskavým přístupem a velmi dobrým ošetřením. Moje malá dcera pana docenta miluje. Zatímco na jiná vyšetření nechce chodit, zaa ním se těší.
Mohu jenom doporučit.


100% profesionál, kliďas a není pravda, že nemá rád pacienty. Pokud může pomůže. Je to špička ve svém oboru a lze mu důvěřovat. Jen více takových. Děkuji pane docente!


Ověřeny pacient

Pročpak se nepodepíšete??


Je velmi dobrý odborník. Poslouchá a věří. Umí poradit. S malými sluchově postiženými dětmi si umí poradit snad nejlépe v ČR. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti