MUDr. Mojmír Fischer

Velké Meziříčí 1 adresa

GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance
U Tržiště 2191/3, Velké Meziříčí

Umístění: GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance Jiný

Dr. Fisher is more than a Doctor. He is an angel who save my life in February 2022. An ethical, caring, knowledgeable so professionali and caring human being. Without him and his therapy will not be today me. Thanks to him I'm Today in 7th Month pregnancy after 2 miscarriages before him. He saved my life in February by diagnosis of CIN 3 and he save my pregnancy until Today. I'm healthy woman today. Doctor Fisher is an pure example and leading figure for all doctors in that field. He take so many extra steps for me, taking extra care and act beyond the scope so dedicated to helping me. Today I'm an healthy woman thanks to him. He helped me to cross my issues and burden even on mental state by his approach and accessibility. An God gift to all patients in need like me. It's hard to describe his value using a words but my trust in him is over 100%. I'm so thankful to him, so grateful for all what he did and I never met a doctor like him in my life. Doctor Fisher is an gift to medicine world and I wish everyone to have him as therapist. So ethical, accessable caring professional, knowledgeable and good person with great approach to patients and savior of my life. I will really miss him after I give birth and wish everyone luck like me to have him as therapist. Doctor Fisher God bless you and thanks to world to have you.
Respectfully,
Jasmina Krzic

He definitely has the best qualities of a good doctor.

Dr. Fischer attended to me throughout my pregnancy he has been very kind and helpful in every appointment.

He is fully committed to the patient's well-being.

Good listener, he answers all your questions in a clear and simple way.

I highlight his empathy, gentle touch and sincere caring.

I recommend him to anyone, especially if you are pregnant because you will find a warm and professional approach.

Pan doktor je naproste skvely! Jeho pristup je ohleduplny, citlivy, mel na me jako na pacientku dostatek casu, ptal se na spoustu dotazu, poprve jsem mela u doktora pocit, ze ho zajimam a chce mi pomoct. Opravdu doporucuji kazde pacientce, ktera hleda doktora s empatii, ktery dela svoji praci poctive.

Umístění: GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance

S panem doktorem jsem se seznamila na jeho pracovisti v Brne. Dokazal se vcitit do potreb/obtizi pacientky, vzdy dobre poradil, prohlidky citlive a jako jeden z mala doktoru jde s dobou a neodsuzuje "primitivni"/odlisne nazory (dlouhodobe kojeni atd.), navic se s nim clovek citil velmi prijemne a jeste odchazel z ordinace s usmevem na tvari. Kdyby jeho pusobnost pokracovala nadale v Brne, nevahala bych a navstevovala jeho gynekologickou ordinaci. Vrele doporucuji!

Umístění: GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance

Pan doktor je velmi přijemný, milý, usměvavý.Odpověděl mi na všechny moje dotazy. S takovou péčí jsem se ještě nesetkala. Citlivý přístup oproti ženám gynekoložkám. Mám k němu obrovskou důvěru a to je velmi důležité. Tak určitě mohu pana doktora jen doporučit.

Velmi dobry a milí pán doktor každá poradna a prohlídka skvěla ..nebýt jeho tak ani nevím jak dopadnu s porodem.. pořád jsem měla časté bolení pod bříškem. na obilném trhu mě pořád odesílali domů .. pak mě napadlo se znovu obědnat pán doktor mě prohlídl a v moment věděl že mám stratu plodové vody okamžitě mi psal příjem na obilnák.. a k tomu mi pověděl že mi přeje hodně zdraví štestí s miminkem :) že už se asi neuvidíme taky to tak bylo :) ted už tam nepracuje :(

Naprosto souhlasím s předchozími příspěvky, Pan doktor je velmi milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a ochotně odpoví na vaše dotazy. Je nesrovnatelně lepší než můj předchozí gynekolog jak po odborné stránce, tak i v lidském přístupu k pacientkám. Teprve u pana doktora jsem zjistila, jak vypadá pečlivý lékař, u kterého je pacientka na prvním místě, a to i když jde třeba jen na preventivní prohlídku, a za to všechno jemu i jeho sestřičce, která je taky moc milá a hodná, patří velký dík.

Souhlasím s předchozími dvěma názory, pan doktor Fischer mi dělal odběr vajíček i transfer, pak jsem k němu chodila celé těhotenství. Strašně milý, pečlivý, trpělivý, opravdu skvělý odborník. Moc všem dopouručuji.

Pan doktor je naprosto úúúžasný gynekolog.Je hodný,pečlivý,prostě skvělý.Neměnila bych ho za nic.

Pana doktora jsem poznala v sanatoriu Helios.Byl velmi milý, pečlivý a hlavně mi vše dopodrobna vysvětlil.Měla jsem z něho velmi dobrý pocit a myslím, že pacientky se u něj musí cítit velmi dobře.