Mojmír Fischer, gynekolog Velké Meziříčí

U Tržiště 2191/3, Velké Meziříčí
GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

He definitely has the best qualities of a good doctor.

Dr. Fischer attended to me throughout my pregnancy he has been very kind and helpful in every appointment.

He is fully committed to the patient's well-being.

Good listener, he answers all your questions in a clear and simple way.

I highlight his empathy, gentle touch and sincere caring.

I recommend him to anyone, especially if you are pregnant because you will find a warm and professional approach.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je naproste skvely! Jeho pristup je ohleduplny, citlivy, mel na me jako na pacientku dostatek casu, ptal se na spoustu dotazu, poprve jsem mela u doktora pocit, ze ho zajimam a chce mi pomoct. Opravdu doporucuji kazde pacientce, ktera hleda doktora s empatii, ktery dela svoji praci poctive.

Umístění: GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance

S panem doktorem jsem se seznamila na jeho pracovisti v Brne. Dokazal se vcitit do potreb/obtizi pacientky, vzdy dobre poradil, prohlidky citlive a jako jeden z mala doktoru jde s dobou a neodsuzuje "primitivni"/odlisne nazory (dlouhodobe kojeni atd.), navic se s nim clovek citil velmi prijemne a jeste odchazel z ordinace s usmevem na tvari. Kdyby jeho pusobnost pokracovala nadale v Brne, nevahala bych a navstevovala jeho gynekologickou ordinaci. Vrele doporucuji!

Umístění: GYNEKOLOGICKO PORODNICKÁ ambulance

Pan doktor je velmi přijemný, milý, usměvavý.Odpověděl mi na všechny moje dotazy. S takovou péčí jsem se ještě nesetkala. Citlivý přístup oproti ženám gynekoložkám. Mám k němu obrovskou důvěru a to je velmi důležité. Tak určitě mohu pana doktora jen doporučit.

Velmi dobry a milí pán doktor každá poradna a prohlídka skvěla ..nebýt jeho tak ani nevím jak dopadnu s porodem.. pořád jsem měla časté bolení pod bříškem. na obilném trhu mě pořád odesílali domů .. pak mě napadlo se znovu obědnat pán doktor mě prohlídl a v moment věděl že mám stratu plodové vody okamžitě mi psal příjem na obilnák.. a k tomu mi pověděl že mi přeje hodně zdraví štestí s miminkem :) že už se asi neuvidíme taky to tak bylo :) ted už tam nepracuje :(

Naprosto souhlasím s předchozími příspěvky, Pan doktor je velmi milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a ochotně odpoví na vaše dotazy. Je nesrovnatelně lepší než můj předchozí gynekolog jak po odborné stránce, tak i v lidském přístupu k pacientkám. Teprve u pana doktora jsem zjistila, jak vypadá pečlivý lékař, u kterého je pacientka na prvním místě, a to i když jde třeba jen na preventivní prohlídku, a za to všechno jemu i jeho sestřičce, která je taky moc milá a hodná, patří velký dík.

Souhlasím s předchozími dvěma názory, pan doktor Fischer mi dělal odběr vajíček i transfer, pak jsem k němu chodila celé těhotenství. Strašně milý, pečlivý, trpělivý, opravdu skvělý odborník. Moc všem dopouručuji.

Pan doktor je naprosto úúúžasný gynekolog.Je hodný,pečlivý,prostě skvělý.Neměnila bych ho za nic.

Pana doktora jsem poznala v sanatoriu Helios.Byl velmi milý, pečlivý a hlavně mi vše dopodrobna vysvětlil.Měla jsem z něho velmi dobrý pocit a myslím, že pacientky se u něj musí cítit velmi dobře.