Umístění: Ordinace Jiný

Moc děkuji, pane doktore za úžasný přístup Vás i pani sestřičky. Jste oba lidé na svém místě, s velkým srdcem. Kláním se před Vaším lidským, osobním přístupem, neustále dobrou náladou, a že si pamatujete i detaily ohledně moji osoby. Cítím se, jak kdybych šla pro pohlazení a ne na gynekologické vyšetření. Děkuji, že jste.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je člověk s velkým srdcem a už v čekárně panuje moc příjemná atmosféra. Přestoupila jsem k panu doktorovi po ne příliš vlídných návštěvách u své předchozí gynekoložky. Pan doktor včetně sestřičky jsou pravý opak. Velmi vlídní, milí, pracovití jako včelky a přitom práci zvládají s úsměvem a poměrně rychle, byť má člověk po odchodu pocit, že se mu věnovali na 1000%. Pan doktor umí podpořit, zbavit obav, ujistit, pochopit, pohladit na duši. Dlouho jsem nikde neviděla podobný přístup, u lékařů ani u jiných profesionálů. Nejsem člověk, co by měl zálibu v běhání po doktorech, ale do této ordinace budu chodit velmi ráda. Zhluboka se klaním a děkuji za zkušenost, že to jde i jinak.

Umístění: Ordinace

Rozhodně nejlepší gynekolog, na jakého jsem v Hradci narazila. Je velmi diskrétní, rád veškeré věci vysvětlí a zodpoví otázky, objednací lhůta je krátká, často mě byli schopni objednat na další den. V čekárně nejsou fronty a do ordinace se dostanete do 10ti minut. Mimo Hradec ordinuje také v Třebechovicích.