Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ordinace
Příčná 236, Holýšov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí, poradí, je s ní sranda. Je to nejlepší paní doktorka kterou znám.

J
Ověřený profil

Pravda o paní doktorce: když nemá nikdo jediný problém a nebo chce napsat antikoncepci, tak je to v pohodě, ale to umí každej s prominutím blbec. Pokud se žena snaží nějako dobu otěhotnět, tak paní doktorka zkouší pokus omyl, neumí udělat ani základní hormonální profil, krev vezme za cyklus jen jednou a přitom se bere třikrát, neudělá UTZ a přitom se má dělat, aby zjistila, zda dozrává folikul a zda vůbec k ovulaci dojde... po jednom odebrání krve na začátku cyklu paní doktorka usoudila, že jsem fungující zdravá žena a přitom nemůžu otěhotnět už více jak rok. Skutečně směšný přístup a velice neprofesionální a neznalé provedení hormonálního profilu. Je pro ní snadnější poslat ženu na laparoskopii aniž by to vůbec bylo nutné. K paní doktorce mohou chodit pouze ženy, které nemají žádné potíže, jiné se totiž potomka nedočkají a nebo jedině zázrakem, když jí jeden z jejích pokusů a omylů čirou náhodou vyjde, ale spíš je to pak smilováním přírody. Takže velice nedoporučuji a to může být milá sebevíc, ale musí mít v hlavě také lékařské nadání. Nechci raději vidět co se děje u žen, které mají ještě daleko jiné zdravotní problémy.... Pokud si paní doktorka neumí poradit ani se základním vyšetřením jako je hormonální profil na zjištění ovulace a fungování hormonů v těle ženy během cyklu, tak je to k pláči.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I když ošetření nebo vyšetření u tohoto typu lékařů nevyhledávám, spíše se mu vyhýbám, nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém. Je velice milá, lidská, příjemná a dá se s ní i vtipkovat. To pomáhá odstranit nervozitu před vyšetřením, což by měl vědět každý lékař. Jsem ráda, že mohu chodit právě k ní.


H

nemám připomínky, jsem velmi spokojená


L
Ověřený profil

nejlepší ženská lékařka jakou jsem měla.Nikdy jsem se nesetkala s tím,že by mi něco nevysvětlila,ba naopak.Taky je s ní sranda,dokáže z člověka sundat kus nervozity před zákrokem.Škoda že jsem si jí nevzala k porodu,určitě bych to měla lehčí:-).Já jí mohu za všechno jen poděkovat,nejen jí,ale i její úžasné sestřičce Alexe kterou má v Klenčí


I

Já jsem s paní doktorkou také velmi spokojená. Vše bez problémů, kontroly probíhají tak jak mají.


Nesouhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.Pokud je třeba cokoliv vysvětlit tak to udělá.Jsem s ní velmi spokojena.Ona se mnou už tak ne,protože občas zapomenu,že je už čas na kontrolu.


L

Nic nevysvetli a hned posle pod kudlu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu