Gynekologická ordinace
Příčná 236, Holýšov

Paní doktorka je velmi milá, vše vysvětlí, poradí, je s ní sranda. Je to nejlepší paní doktorka kterou znám.

Pravda o paní doktorce: když nemá nikdo jediný problém a nebo chce napsat antikoncepci, tak je to v pohodě, ale to umí každej s prominutím blbec. Pokud se žena snaží nějako dobu otěhotnět, tak paní doktorka zkouší pokus omyl, neumí udělat ani základní hormonální profil, krev vezme za cyklus jen jednou a přitom se bere třikrát, neudělá UTZ a přitom se má dělat, aby zjistila, zda dozrává folikul a zda vůbec k ovulaci dojde... po jednom odebrání krve na začátku cyklu paní doktorka usoudila, že jsem fungující zdravá žena a přitom nemůžu otěhotnět už více jak rok. Skutečně směšný přístup a velice neprofesionální a neznalé provedení hormonálního profilu. Je pro ní snadnější poslat ženu na laparoskopii aniž by to vůbec bylo nutné. K paní doktorce mohou chodit pouze ženy, které nemají žádné potíže, jiné se totiž potomka nedočkají a nebo jedině zázrakem, když jí jeden z jejích pokusů a omylů čirou náhodou vyjde, ale spíš je to pak smilováním přírody. Takže velice nedoporučuji a to může být milá sebevíc, ale musí mít v hlavě také lékařské nadání. Nechci raději vidět co se děje u žen, které mají ještě daleko jiné zdravotní problémy.... Pokud si paní doktorka neumí poradit ani se základním vyšetřením jako je hormonální profil na zjištění ovulace a fungování hormonů v těle ženy během cyklu, tak je to k pláči.

I když ošetření nebo vyšetření u tohoto typu lékařů nevyhledávám, spíše se mu vyhýbám, nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém. Je velice milá, lidská, příjemná a dá se s ní i vtipkovat. To pomáhá odstranit nervozitu před vyšetřením, což by měl vědět každý lékař. Jsem ráda, že mohu chodit právě k ní.

nemám připomínky, jsem velmi spokojená

nejlepší ženská lékařka jakou jsem měla.Nikdy jsem se nesetkala s tím,že by mi něco nevysvětlila,ba naopak.Taky je s ní sranda,dokáže z člověka sundat kus nervozity před zákrokem.Škoda že jsem si jí nevzala k porodu,určitě bych to měla lehčí:-).Já jí mohu za všechno jen poděkovat,nejen jí,ale i její úžasné sestřičce Alexe kterou má v Klenčí

Já jsem s paní doktorkou také velmi spokojená. Vše bez problémů, kontroly probíhají tak jak mají.

Nesouhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je velmi vstřícná a milá.Pokud je třeba cokoliv vysvětlit tak to udělá.Jsem s ní velmi spokojena.Ona se mnou už tak ne,protože občas zapomenu,že je už čas na kontrolu.

Nic nevysvetli a hned posle pod kudlu.