Ordinace specialisty - kožní
Pražská 528, Mělník

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - kožní Kožní potíže, vyrážka, bradavice, acné

Paní doktorka je profesionální a příjemná. Její péče je kvalitní a důkladná. Vždy se vším poradí a pomůže vybrat nejvhodnější způsob léčby. Vždy ví o jaký problém se jedná a jak ho řešit.

Paní doktorka je jak vynikající specialista, tak skvělý člověk, který s Vámi velmi citlivě řeší Vaše problémy, vždy ochotná pomoci. Ordinace je velmi dobře vybavená a drží se moderních trendů, například je možné zde podstoupit laserovou epilaci za příznivé ceny. Za mě velmi doporučuji.

Paní doktorku jsme dnes navštívili poprvé a musím říci, že vše dopadlo na 1* !!! :o) Šla jsem s dvěma malými dětmi a obrovskými obavami (vypalování bradavic), které mi paní doktorka nejen velmi rychle zaplašila, ale také navrhla zcela jiné možnosti, o kterých jsem neměla ani tušení. Přístup má nejen profesionální, ale i velmi lidský a tak sem budeme chodit bez obav :o)
Velmi si cením i přístup sestřiček, jak dole v ambulanci, tak nahoře na dermatologii - bohužel jsme s dětmi čekali celou dobu úplně jinde a pak to za nás vyřešil jeden milý telefonát, díky němuž nás v ambulanci vzali přednostně. Velmi Vám všem za to děkujeme, moc si toho ceníme !
Přeji Vám úspěchy v léčbě a plno spokojených pacientů. Hezký den, J. Richterová + holčičky

Paní doktoruku jen a jen doporučuji. Jestli jsem v čekárně čekala deset minut maximálně, jedna z prvních Mělnických lékařek s vyvolávacím systémem. Paní doktorka ohromně ochotná, milá, rozhodně nepatří mezi ty lékaře, které očividně vaše problémy otravují. Profesionální úroveň jedna z nejlepších s jakými jsem se zatím setkala, přesto se jí podařilo zachovat lidský přístup. To, čeho jsem se deset let bála jak čert kříže, vyřešila během deseti minut, uklidnila, vysvětlovala, navrhovala další řešení, opravdu super.

Ano, jak píší ostatní, paní doktorka je velice milá a příjemná. Co se ovšem týká doby čekání - hrůza. Přijdete 5 minut po začátku ordinačních hodin a paní doktorka už vás nepřijme (nelze si vzít pořadové číslo). Když se tedy pak chcete objednat, sestřička vám odpoví, že neobjednávají - přitom na ordinačních hodinách mají jasně uvedené hodiny pro objednané pacienty! Když se pak zeptám, kdy mám tedy přijít, když jindy pracuji, odpovědí je mi jen pokrčení rukou.

Přes objednání, dlouhá doba čekání, očekával jsem větší profesionalitu. nakonec mi pomohla dr. Pasovská.

Velmi milá paní doktorka a vždy nám (celé rodině) pomohla.
Velice doporučuji !!!! D.O.

Výborna a velmi milá paní Dr., kt. se i k malym detem umí chovat velmi hezky, bylo to poprve, u koho muj 2. lety syn ze vsech lekaru neplakal.
Opravdu, vřele doporučuji, jsem velmi rada, ze mame takohou hodnou a velmi sympatickou paní Dr.
Nováková Dana

Výborná lékařka jsem vždy spokojená, milá příjemna a vždy vyhoví. Vřele doporučuji. :-)

Nejlepší a nejmilejší lékařka jakou jsem kdy poznal..