MUDr. Miroslava Neduchalová

Svatobořice-Mistřín 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Absolutní selhání při potížích mé maminky i mé dcery. Vezme krev jako abychom si připadalo důležití, pak voláme o výsledky a světe div se krev je v pořádku.
Ale problém máte pořád.‍
Znovu volat o objednání?
Znovu doktorce říkat to samé?
Znovu vidět ten přezíravý výraz doktorky?
Myslím, že sestra, která tam pracovala i za skvělého bývalého doktora, si je toho vědoma.
A běda!!! jestli se dovolíte ozvat!!!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je opravdu ochotná, skvělá ... o tom není žádných pochyb. Ale co se týče doby čekání, i když jsem objednaná přesně na určitý den a hodinu, tak to je neúnosné (čekačka např. 1,5 h). Je to škoda.

Já osobně jsem velice spokojená. Paní doktorka je skvělá lékařka, nic nezanedbá, poradí, má lidský přístup. Čekárna je moderní a útulná. Sestřička je také skvělá. Podle mého se snaží vyhovět všem. takže za mě palec nahoru. Řihakova J.

Paní doktorka je výborná, má lidský přístup, nádhernou čekárnu. S čím jsem až tak spokojená nebyla, byl přístup paní sestřičky. Dokud nebyl v čekárně přihlašovací počítač, čekávala jsem na odběr krve (po kterém jsem měla vždy obrovské modřiny, což se mi nikde jinde nestává), či jedno razítko i několik hodin, protože paní sestřička brala všechny "známé", kteří přišli po mně, přednostně. Paní doktorku tudíž hodnotím pěti hvězdičkami, zato sestřička si zaslouží dvě.

Myslím,že dotyčná paní Ivetka měla pravdu s tím dlouhým čekáním u paní doktorky.Na to si stěžují téměř všichni pacienti.Chtělo by to větší vstřícnost od sestry a pacienty aspoň informovat co se děje a nenechat je bez udání důvodu tak dlouho čekat.Vrací se to ke starému režimu,který byl znám za doktora Němce.Bohužel...škoda.

Paní doktorka je velmi příjemná,co je ovšem velmi nepříjemné je doba čekání-aniž by byl někdo volán do ordinace je možné sedět bez hnutí i 2 hodiny-to se mi stalo při poslední návštěvě,kdy mi bylo hodně zle-a nebylo to jiné ani při přechozích návštěvách-bez slova vysvětlení lidi čekají a čekají-uvnitř se nic neděje-velká škoda-chodím tam kvůli tomu velmi nerada-a pokud to jde tak se raději léčím sama

no dobré no co víc psat

Velmi dobrá lékařka.

Bomba,nej a nej a nej...............................................................................................

Velmi ochotná, příjemná paní doktorka.
Vždy je v obraze, nenechá nic náhodě :-))