I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Ortopedická klinika

Umístění: FN Olomouc - Ortopedická klinika

Touhle cestou jsem chtěla panu doktorovi poděkovat za jeho snahu a hlavně dobrou práci.Pane doktore moc si vážím vaší práce která se v dnešní době musí opravdu ocenit.Máte zlaté ručičky.Děkuji vám i vašemu ortopedickému oděleni,sestřičkám za jejich vzornou péči.☺️

pan doktor uvizl miroslav je skvely pan ortoped. byl jsem na operaci s kladivkovym palcem a srovnal mi ho hezky . vubec nemam problemy a ani zadne bolesti . muzu vam ho vsem pacientum jenom doporucit.

Pan doktor mi dával do levého kolene titanovou destičku. Operace proběhla úspěšně, byla jsem s ním velmi spokojena i s jeho přístupem. Vše mi vysvětlil. I když jsem se zeptala na více věcí vše mi objasnil.Jsem velice spokojena. Vřele doporučuji!!!

Tento doktor, jako jediný, mě poslal na spoustu vyšetření s kolenem a také mě operoval. Měla jsem řasy v koleni a vychýlenou čéšku. Je to opravdu odborník a vřele ho doporučuji dál. Já sama k němu půjdu ještě na operaci druhého kolene.

Lékaře nedoporučuji, přišla jsem k němu s problémem bolesti v nártu pravé nohy, pan doktor se na mě podíval od stolu a poradil mi ať si koupím ortopedické vložky. V ordinaci jsem strávila nejdéle 3min. Toto vyšetření se mi nelíbilo, navštívila jsem tedy jiného lékaře, který mě pořádně vyšetřil, napsal doporučení na rentgen, dal mi injekci po které se mi velmi ulevilo a noha je téměř bez bolesti a navíc mi napsal na předpis ty ortopedické vložky, které jsem si podle p. doktora Uvízla měla koupit sama bez jakékoli podrobnější specifikace k mému problému.