Miroslav Uvízl, ortoped Olomouc

MUDr. Miroslav Uvízl

Ortoped Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Ortopedická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: FN Olomouc - Ortopedická klinika

Touhle cestou jsem chtěla panu doktorovi poděkovat za jeho snahu a hlavně dobrou práci.Pane doktore moc si vážím vaší práce která se v dnešní době musí opravdu ocenit.Máte zlaté ručičky.Děkuji vám i vašemu ortopedickému oděleni,sestřičkám za jejich vzornou péči.☺️


Ověřeny pacient

pan doktor uvizl miroslav je skvely pan ortoped. byl jsem na operaci s kladivkovym palcem a srovnal mi ho hezky . vubec nemam problemy a ani zadne bolesti . muzu vam ho vsem pacientum jenom doporucit.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor mi dával do levého kolene titanovou destičku. Operace proběhla úspěšně, byla jsem s ním velmi spokojena i s jeho přístupem. Vše mi vysvětlil. I když jsem se zeptala na více věcí vše mi objasnil.Jsem velice spokojena. Vřele doporučuji!!!


Ověřeny pacient

Tento doktor, jako jediný, mě poslal na spoustu vyšetření s kolenem a také mě operoval. Měla jsem řasy v koleni a vychýlenou čéšku. Je to opravdu odborník a vřele ho doporučuji dál. Já sama k němu půjdu ještě na operaci druhého kolene.


Ověřeny pacient

Lékaře nedoporučuji, přišla jsem k němu s problémem bolesti v nártu pravé nohy, pan doktor se na mě podíval od stolu a poradil mi ať si koupím ortopedické vložky. V ordinaci jsem strávila nejdéle 3min. Toto vyšetření se mi nelíbilo, navštívila jsem tedy jiného lékaře, který mě pořádně vyšetřil, napsal doporučení na rentgen, dal mi injekci po které se mi velmi ulevilo a noha je téměř bez bolesti a navíc mi napsal na předpis ty ortopedické vložky, které jsem si podle p. doktora Uvízla měla koupit sama bez jakékoli podrobnější specifikace k mému problému.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti