Ord. lékaře specialisty - ORL
Kochova 1185, Chomutov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Dnes jsme pana doktora navštívili podruhé s ouškom mé dcerky. Chválím přístup k malé, je velmi příjemný. Sestra je ve dveřích velmi stručná a nevstřícná, ale v ordinaci nevidím problém. Jen i při pár lidech v čekárně je čekací doba dost dlouhá.

Navštívil jsem pana doktora prvně minulý týden a uřčitě k němu už nepůjdu. Vůbedc nebral na vědomí mé zdravotní problémy asi proto že podle rentgenu jsem v pořádku. Nenapsal mi léky a ani neporadil co si koupit. Prostě mám jen rýmu. Ale už tři dny ležím v posteli s teplotou, bolesti hlavy a úplně ucpaným nosem.

Až na tu čekací dobu je pan doktor příjemný a dobře prohlédne,vyšetří na všechno se zeptá. Ale ta sestra no to je pocuc.

DOPORUČUJI,před 6-ti leti mi odhalil nádor ve vnitřním uchu.Jen díky jemu jsem dnes v pořádku.

Mohu jen doporučit. I přístup k dětem je velmi pozitivní.

K panu doktorovi chodíme celá rodina a máme s ním ty nejlepší zkušenosti. Je nejenom schopný, ale i milý. Vždy nám pomohl.

Jako rodina jsme velice spokojeni - doporučujeme