Adresa

Ordinace
Janovského 978/9, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem se svými zvířátky od počátku jeho ordinace na Praze 7. Nikdy bych neměnila. Co rozhodl bylo vždy správně. Přesné stanovení diagnózy, nasazení léčby a délka trvání. Ceny jsou přijatelné.

D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Pořídili jsme si dva pejsky a od začátku chodíme pouze k panu Řehákovi. Není důvod měnit. Se vším poradí, je ochotný, spolehlivý a hlavně profesionál! Maximální spokojenost, doporučujeme! 10/10!

Ověřený profil

Nejlepší pan doktor, u kterého jsme kdy byli. Ochotný,opatrny a šetrný ke zvířatům a hlavně spolehlivý a PEČLIVÝ. Mame s ním nejlepší zkušenosti,nikam jinam už nikdy nepujdeme. Myslím si,ze to má spis jako koníček než jako práci. DOPORUČUJEME


M
Ověřený profil

Chodíme k panu veterináři již hodně let a nidky nebyl žádný problém. Vždy profesionální jednání. Rozdhodně DOPORUČUJI!!!


N
Ověřený profil

Absolutně nedoporučuji. Tento doktor má v Holešovicích špatnou pověst a já sám jsem se o ní přesvědčil. Obyčejné nachlazení řešil těmi nejdražšími antibiotiky. Ano, mohl jsem odmítnout ale jako chovatel - amatér jsem neměl ani ponětí. Druhý den jsem vzal psa k vojenskému veterináři který se smál a častoval tohoto doktora nehezkými komentáři, neboť mi pak jasně řekl, že doktor (Řehák) chtěl na mě akorát vydělat peníze, nic jiného.


H
Ověřený profil

Pan doktor Řehák diagnostikoval chybně mému psovi nemocnou slinivku na základě laboratorních testů ze stolice (průjmové onemocnění). I přes to, že jsem mu zdůrazňovala, že průjmy začal mít poté, co si venku ´pochutnal´ na psím průjmu. Stále trval na tom, že se jedná o slinivku a doporučil mi podávat psovi speciální dietní granule a příslušné léky - pancreonal, který mu ale nedělal dobře (vyčůral i to, co nevypil). I přesto trval na jeho podávání. Po čtyřech měsících neúspěšné léčby (antibiotika, speciální dietní granule, neúspěšný pokus o podávání pancreanolu) jsem se rozhodla navštívit jiného veterináře. Ten udělal výtěr a hned během první prohlídky zjistil přičinu průjmů - přemnožená bakterie a téměř žádná mikroflora ve střevě. Nasadil cílená antibiotika a tablety se spec. mikroflórou a rázem bylo po několikaměsíčním problému i nemocné slinivce. Pana doktora Řeháka bych doporučila spíše na běžné záležitosti jako je očkování. K dobrým diagnostikům dle mého názoru nepatří.


M
Ověřený profil

Pan doktor pomohl, když jednou za osm let byla naše kočička nemocná a když jsem se s ní musela rozloučit, udělal to velmi profesionálně. Doporučuji. *


Ověřený profil

Pana doktora jsme navštěvovali s naší první fenečkou a nikdy nebyl žádný problém. Ví co dělá, určitě se mu dá důvěřovat i ve věcech finanční stránky, vždy volil kvalitní ale cenově přijatelnou léčbu/léky atd.. DOPORUČUJI...


B
Ověřený profil

Znám pana doktora dlouho nejdříve jsem k němu chodila s pejskem teď s kočičkou vždy byl příjemný ochotný a co se léčby týká také jsem velmi spokojená Barča


M
Ověřený profil

Pan Rehak nam predal presly roztok proti kliestom , nas pes ma viac kliestov ako bez nej.
URCITE NEDOPORUCUJEM ,beriem kartu a odchadzam....!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu