Janovského 978/9, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

U pana doktora jsem se svými zvířátky od počátku jeho ordinace na Praze 7. Nikdy bych neměnila. Co rozhodl bylo vždy správně. Přesné stanovení diagnózy, nasazení léčby a délka trvání. Ceny jsou přijatelné.

Umístění: Ordinace Jiný

Pořídili jsme si dva pejsky a od začátku chodíme pouze k panu Řehákovi. Není důvod měnit. Se vším poradí, je ochotný, spolehlivý a hlavně profesionál! Maximální spokojenost, doporučujeme! 10/10!

Nejlepší pan doktor, u kterého jsme kdy byli. Ochotný,opatrny a šetrný ke zvířatům a hlavně spolehlivý a PEČLIVÝ. Mame s ním nejlepší zkušenosti,nikam jinam už nikdy nepujdeme. Myslím si,ze to má spis jako koníček než jako práci. DOPORUČUJEME

Chodíme k panu veterináři již hodně let a nidky nebyl žádný problém. Vždy profesionální jednání. Rozdhodně DOPORUČUJI!!!

Absolutně nedoporučuji. Tento doktor má v Holešovicích špatnou pověst a já sám jsem se o ní přesvědčil. Obyčejné nachlazení řešil těmi nejdražšími antibiotiky. Ano, mohl jsem odmítnout ale jako chovatel - amatér jsem neměl ani ponětí. Druhý den jsem vzal psa k vojenskému veterináři který se smál a častoval tohoto doktora nehezkými komentáři, neboť mi pak jasně řekl, že doktor (Řehák) chtěl na mě akorát vydělat peníze, nic jiného.

Pan doktor Řehák diagnostikoval chybně mému psovi nemocnou slinivku na základě laboratorních testů ze stolice (průjmové onemocnění). I přes to, že jsem mu zdůrazňovala, že průjmy začal mít poté, co si venku ´pochutnal´ na psím průjmu. Stále trval na tom, že se jedná o slinivku a doporučil mi podávat psovi speciální dietní granule a příslušné léky - pancreonal, který mu ale nedělal dobře (vyčůral i to, co nevypil). I přesto trval na jeho podávání. Po čtyřech měsících neúspěšné léčby (antibiotika, speciální dietní granule, neúspěšný pokus o podávání pancreanolu) jsem se rozhodla navštívit jiného veterináře. Ten udělal výtěr a hned během první prohlídky zjistil přičinu průjmů - přemnožená bakterie a téměř žádná mikroflora ve střevě. Nasadil cílená antibiotika a tablety se spec. mikroflórou a rázem bylo po několikaměsíčním problému i nemocné slinivce. Pana doktora Řeháka bych doporučila spíše na běžné záležitosti jako je očkování. K dobrým diagnostikům dle mého názoru nepatří.

Pan doktor pomohl, když jednou za osm let byla naše kočička nemocná a když jsem se s ní musela rozloučit, udělal to velmi profesionálně. Doporučuji. *

Pana doktora jsme navštěvovali s naší první fenečkou a nikdy nebyl žádný problém. Ví co dělá, určitě se mu dá důvěřovat i ve věcech finanční stránky, vždy volil kvalitní ale cenově přijatelnou léčbu/léky atd.. DOPORUČUJI...

Znám pana doktora dlouho nejdříve jsem k němu chodila s pejskem teď s kočičkou vždy byl příjemný ochotný a co se léčby týká také jsem velmi spokojená Barča

Pan Rehak nam predal presly roztok proti kliestom , nas pes ma viac kliestov ako bez nej.
URCITE NEDOPORUCUJEM ,beriem kartu a odchadzam....!!!!!!!!!