Sam. ordinace PL pro dospělé
Hraniční 9, Svitavy

Nedoporučiuji.Absolutně asi nejhorší ordinace celkově, kterou jsem dopodsud zažil.Sestra arogantní, líná pomoci s problémem a uráží pacienty v ordinaci,když zrovna nejsou přítomni,doktor se jen podřídí a raději neřekne nic..když mu tvrdím, že potřebuji žádanku na RTG před operací, on mi stále bude dokola tvrdit, že nic takového nepotřebuji.Samozřejmě,že jsem ho potřeboval.Rozvedl bych to i více ale psal jsem tady asi 30ti řádkovou stížnost a napsalo mi to, že text obsahuje urážky.Podrobnosti vím já a můj fb profil,kam jsem celou stížnost napsal.

Dobrý den. Hlásím se ke všem názorům a komentářům, které hodnotí velmi slabý. Myslím si, že i to velmi slabý nevystihuje úplně to vše co tento doktor umí či neumí. (Spíš neumí a nerad bych urazil ty lékaře, kteří jsou hodnoceni pouze "velmi slabý") Dnes už mohu říci "zaplať pánbůh, že jsem mohl odejít k jinému". Když jsem jednoho dne dostal záchvat dny, přijal mě odpovědný lékař, který mi nechal udělat rozbory krve a zjistilo se, že mám problém. Ovšem při cestě zpět mými rozbory bylo zjištěno, že už jsem měl ony příznaky už rok zpět a na tyto příznaky měl s léčbou začít náš BOŽSKÝ, protože znich vše vyplývalo a i laikovi by bylo vše jasné . Tak proč ne panu Ornerovi. Nebudu používat oslovení "pan doktor", to přísluší jiným, kvalifikovanějším majícím zájem o blaho pacienta a ne pouze o vlastní kapsu, protož peníze za jakoukoliv prohlídku ví že má naúčtovat a ta jeho protivná specialistka na odběry krve mileráda vyplní příjmový doklad. Tak, že závěrem. Lidé pokud to jde, utečte dokud ještě žijete a můžete odejít po svých. P.S.: rád bych někdy viděl, kolik si za moji osobu naúčtoval zdravotní pojišťovně, když jsem k němu chodil spoustu let pouze na preventivní prohlídky a byl jsem zdráv.

bohužel odmítá dát doporučení ke specialitovi, sám dává hlavně léky na bolest, hřeší na to že praktičtí lékaři nechtějí brát, takže pokud člověka necezmou bez jeho doporučení je to zlé, jedinou kvalitní věc co jsem od něj koupil byl med, léčba je tragická

velmi nerada čtu tyto anonymní urážky na kohokoliv.
Navíc mě velmi překvapila urážka věnovaná otci pana doktora.
Byl to velmi svědomitý a pracovitý lékař.Nebylo mu nikdy zatěžko přijít k potřebné pacientce i v noci a řešit problém či operovat kdykoliv.
V povědomí veřejnosti zůstal velmi dobře zapsán a je vzpomínán i po letech.
Náš pan doktor je diagnosticky velmi šikovný- proto já jej doporučuji.
Navíc je svobodná volba lékaře, proto si myslím, že není třeba nikoho anonymně urážet a je možno dle vlastního výběru jít jinam.
Ale nemylme se, všude se najde něco, co nám nebude sedět.
Alena Novotná

PAN DOKTOR ORNER MNE ZA 38 LET CO K NĚMU CHODÍM NIKDY NEPROHLÉDL,PŘESTO HNED VE DVEŘÍCH VĚDĚL O CO ASI MŮŽE JÍT.DÍKY JEHO PÉČI JE MOJE ZDRAVÍ NENÁVRATNĚ PRYČ-BOHUŽEL JSEM OD NĚJ ZAVČAS NEODEŠLA,COŽ MNE NESMÍRNĚ MRZÍ!

špatný lékař...souhlasím s ostatními neganivními názory!!!

Jelikož jsem byla s panem doktorem nespokojena odešla jsem. Rozhodně nedoporučuji. Měla jsem zánět průdušek, který pan doktor zanedbal. Došlo to tak daleko až jsem nemohla vůbec dýchat a zachránil mě pan doktor Vrba, který měl zástup za pana Ornera. Pan Vrba jen kroutil hlavou, že to pan doktor Orner nechal zajít, tak daleko. Takže kdo chodí k Ornerovi, rychle pryč!!!

Není ochoten léčit. Doporučení k odbornému lékaři Vám nedá, protože to jsou stejně blbci. Pokud nemáte šanci jít k jinému lékaři, s kterým se znáte, máte smůlu. Ovšem pokud Vám nic není a chcete neschopenku, žádný problém.

Zatím jsem neměla žádné vážnější onemocnění, tak nemohu moc posoudit. Jednou jsem se chtěla ulít ze školy a šla jsem k panu doktorovi s rýmou. Pan doktor se mi jen koukl do krku a pak mi začal líčit, co mě ještě čeká, jak budu kašlat až se pozvracím a napsal mi hodně silná antibiotika. Na rýmu no nevím???

jsem s ním spokojen - diagnosticky je na úrovni