Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Moc toho nenamluví, ale v každém směru odborník.

Je to nejlepší chirurg v Uh. Brodě o čemž svědčí plná čekárna každý den. Pacient, který píše, že mu neuznal plně rozřezanou šlachu, zřejmě nemohl, pokud to pravda nebyla. Je vidět že tentpo lékař pracuje po všech stranách poctivě. Ve stejné ambulanci pracuje odpoledne druhý chirurg a na dveřích jsou uvedena jména obou lékařů, může dojít a zřejme také dochází k záměně jmen.

Když v Uherském Brodě na chirurgii, tak jedině k MUDr.Kameníčkovi.

Nechápu ty negativní hodnocení. Je možné, že došlo k omylu, v této ordinaci pracují dva chirurgové, arogance a nadávání pacientům odpovídá spíš na MUDr Zlatušku, ten nadává pacientům.

Když se doktorovi vystřídá v ordinaci denně 80 pacientů, je zřejmé, že nebude pokaždé dobře naladěn. Počet pacientů svědčí o jeho kvalitě.Velmi dobrý chirurg.

J

Nechápu příspěvky "nikla" a "mirka" toto je nejlepší chirurg v Uh. Brodě, mě konkrétně spravil špatnou práci jiného chirurga, bez jakýchkoli řečí, perfektně. Říká se o něm, že nemá rád opilce, pokud byl ten kritizující v podnapilém stavu, tak tento lékař se s ním asi moc nevybavoval. O jeho práci chirurga svědčí, že v jeho čekárně je vždy nejvíc pacientů. Doporučuji, nebudete zklamáni. O jeho kolegovi ve stejném pracovišti bych psal podstatně jinak.

J
Ověřeny pacient

Je to dobrý,mohu doporučit!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti