Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Došla jsem dnes k panu doktorovi od kožního a pan doktor se podíval hned zasáhl a ani jsem nestačila si polezet a už bylo hotovo. Pan doktor i se sestřičkou velmi příjemní, rychlý a jsem moc ráda, že mam malý zakrok za sebou

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Nerad píšu neativní recenzi, ale bohužel zde to nejde jinak. Nedostatečná léčba zlomeniny, protichůdné doporučení při kontrolách. Nulová komunikace.
Z těchto důvodů přechod k jinému lékaři.

Moc toho nenamluví, ale v každém směru odborník.

Je to nejlepší chirurg v Uh. Brodě o čemž svědčí plná čekárna každý den. Pacient, který píše, že mu neuznal plně rozřezanou šlachu, zřejmě nemohl, pokud to pravda nebyla. Je vidět že tentpo lékař pracuje po všech stranách poctivě. Ve stejné ambulanci pracuje odpoledne druhý chirurg a na dveřích jsou uvedena jména obou lékařů, může dojít a zřejme také dochází k záměně jmen.

Když v Uherském Brodě na chirurgii, tak jedině k MUDr.Kameníčkovi.

Nechápu ty negativní hodnocení. Je možné, že došlo k omylu, v této ordinaci pracují dva chirurgové, arogance a nadávání pacientům odpovídá spíš na MUDr Zlatušku, ten nadává pacientům.

Když se doktorovi vystřídá v ordinaci denně 80 pacientů, je zřejmé, že nebude pokaždé dobře naladěn. Počet pacientů svědčí o jeho kvalitě.Velmi dobrý chirurg.

Nechápu příspěvky "nikla" a "mirka" toto je nejlepší chirurg v Uh. Brodě, mě konkrétně spravil špatnou práci jiného chirurga, bez jakýchkoli řečí, perfektně. Říká se o něm, že nemá rád opilce, pokud byl ten kritizující v podnapilém stavu, tak tento lékař se s ním asi moc nevybavoval. O jeho práci chirurga svědčí, že v jeho čekárně je vždy nejvíc pacientů. Doporučuji, nebudete zklamáni. O jeho kolegovi ve stejném pracovišti bych psal podstatně jinak.

Je to dobrý,mohu doporučit!