Máchova 619/30, Nový Jičín
Odborný lékař urologie - Med Centrum

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Již při vstupu do ordinace,podáním ruky vás vítá výsoce vzdělaný praktik,který považuje přístup k pacientovi,za součást léčebného procesu.Součásti ordinace je velmi zkušená sestra Miroslava ,která je velmi přísná,ale vždy umi najit cestu ke kompromisu tak, aby pacient byl spokojen.
Více si ani přát neumím.

velmi profesionalni pristup k pacientovi,navstevuji jej jiz několik let,citlivy a rozvazny,mohu ho doporucit,

odborník,ochotný,citlivý,moc mi pomohl

Už pri mojej prvej návšteve u pána doktora som bola úplne paf z toho, že vstal a podal mi ruku. Ešte v živote sa mi to nestalo a to už dávno nemám násť rokov. Tým u mňa úplne zbúral ten pocit podriadenosti voči nemu (čo si budeme hovoriť, pacient je vždy v podriadenom postavení voči doktorovi). Naviac bral do úvahy aj moje pripomienky, čo si zvlášť cením. Môj prvý dojem je ten najlepší.

´Příjemný,ochotný,vždy dokáže pomoci

Přesně a citlivě vyšetří, vysvětlí problém, navrhne adekvátní léčbu.
Naslouchá pacientovi. Vynikající přístup. Budiž nám pacientům zachován i nadále.

dobrý odborník,příjemný,zodpovědný

Skvělý lékař, odborník a to jak přístupem, tak i jednáním.

souhlasím se všemi,kteří si pana doktora chválí.Je to velice ochotný,inteligentní,příjemný a vzdělaný člověk,který pacientům věnuje čas a podrobně vysvětlí co je třeba.Všem,kteří mají urologické problémy,vřele tohoto odborníka doporučuji.

Velice dobrá přístup k pacietům, můžu jen doporučit, doporučit z vlastní zkušenosti