Odborný lékař ortopedie
Wellnerova 1322/3b, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

V rámci vyšetření kyčlí u miminka hodnotím pana doktortora skvěle! Je profesionální, velice empatický a i přes nekonečnou frontu pacientů ochotný vysvětlit stav. Absolvovala jsem s dětmi totožná vyšetření na jiných pracovištích v Praze a Olomouci a pan doktor Dostál byl z nich jednoznačně nejlepší. Díky.

K panu primáři chodím až asi 15 let, dal mě tak dohromady, že pouze připomínka v mobilu mne upozorní, že se mám objednat na kontrolu! Vždy profesionální přístup, pro mne absolutní špička v oboru, velice si ho vážím! Tímto mu přeji hodně zdravíčka !!! Petr

?

Rummcajs: vy jste byl u pana doktora 3x během jednoho měsíce a on Vám 3x aplikoval lék? Toto se mi zdá z lékařského hlediska nestandartní a nepravděpodobné...

Přečetla jsem si názory na pana doktora Dostála a s radostí jsem si četla o jeho krásných kvalitách.
Chodím k němu přes 13 let, vyléčil mi "nevyléčitelnou" artrózu kyčlí, operace mi tudíž nehrozí.
Z jeho milého chování mám vždycky dobrou náladu ještě týden.
O to více jsem se zhrozila, když jsem četla názor ze dne 25.12.2011. Jak jednoduché je napadnout člověka - přitom tak jemného, pečlivého, skromného. Za celý svůj život vyléčil tolik pacientů a teď se má dočíst o sobě, že je hulvát. Pan dokzor přímo doslova neumí být neurvalý ani hrubý.
Máme doma babičku též 82 letou a vím moc dobře, jak dokáže spoustu věcí překroutit. Jednáme s ní laskavě a přesto bere spoustu věcí jako náš útok na ni. Takže zde popsané uplakané babičce nevěřím.
Možná pan doktor řekl, že "úplatky nebereme" (a určitě to řekl se svým milým úsměvem), babička špatně slyšela a pochopila to jako "šlupky nebereme" - no a známe to, že. Hned si v duchu dodala: "to on bere jen ve velkém". I vyšla z ordinace celá uražená.
Dále nevěřím, že by pan doktor vstal a šel strhávat z babičky halenku mluvíce o hadru a ještě aby ji štípl! Bože! Naprosto nepředstavitelné! Copak se tomuhle dá věřit?
Takovéhle napadání si pan doktor prostě nezaslouží.
Takže ano, choďte se staroušky do jeho ordinace, abyste se presvědčili, jak skvěle se pan doktor chová k pacientům, a aby naši starouškové byli konfrontováni se skutečností.
Preji hezký den všem a hlavně do ordinace MUDr. Dostála. Vzkazuji jemu i jeho milým sestřičkám, ať se netrápí ze špatných ohlasů, které jsou směšné! Jak např. může někdo napsat do názoru na pana doktora, že, cituji:
SICE HO VŮBEC NIKDY NEVIDĚL, ale na recepci se sestra chovala tak a tak.
Opravdu je spousta lidí, kteří s chutí kritizují, kdyby na sůl nebylo. Asi je to pro ně veliké blaho.
A pro mě je zase veliké blaho pochválit to, co k pochvale je.
Děkuji.

Bohužel měl jsem pouze jednu špatnou zkušenost. Pan doktor mi ani na třetí pokus nezvolil správný typ léku.
Po měsíci jeho léčby jsem měl zápěstí plné nateklých boláků a diagnoza neznámá. Se změnou doktora jsem se dozvěděl, že jsem prodělal zánět šlach.....

?

Dovoluji si vyjádřit nesouhlas s posledním komentářem (z 25.12.2011) a domnívam se, že pisatel tohoto komentáře nereagoval na jednání toho Dr. Dostála, o kterém tu píší ostatní pacienti a měl by zvážit pravdivost , podle mého názoru zcela neoprávněných a lživých výroků, které tu uveřejnil!!!!!
A pokud by skutečně s pacienty jednal tímto neadekvátním způsobem, kde se pak berou ty příspěvky s naprosto diametrálním hodnocením???

HULVÁT! Pacientku ve věku 82 let přivítal větou "dnes tady končíte a jděte si jinam", škubl ji za halenku na prsou, až ji tam štípl se slovy "sundejte ten hadr" a když si nevzala 20 kč z padesátikoruny za regulační poplatek s tím, ať si to nechají "děvčata" (sestra) na kafe, prohlásil "šlupky neberem, my berem ve velkém". Je to sedm týdnů, a babička pořád pláče a nechce jít nikam k lékaři. Doporučuji všem, kdo doprovázíte svoje staroušky, nenechte se odbýt a trvejte na přítomnosti v ordinaci, před doprovodem by si takové hulvátství určitě nedovolil. A vy, "pane" doktore, se styďte!

K panu doktorovi chodíme s manželem více než 10 let s artrozou a dík jeho péči nemáme vážnější problémy.Máme stabilní stav pod stálou kontrolou.Léčil a operoval i naše rodiče a také s úspěchem.

nejhodnější a velmi pečlivý, s výborným vztahem k dětem, vřele pana doktora doporučuji!!!

s panem doktorem jsem velmi spokojená, chodila jsem k němu kvůli propadlé klenbě, kterou mám už v pořádku a nyní kvůli dysplasii češky