Pani doktorka bohuzel neprijima nove pacientky. Ale i tak byla ochotna se mnou prokonzultovat me problemy a odeslala mne k panu primari. Za onech 10 minut mi pomohla vice nez ma gynekolozka, ktera me problemy dva roky neresi.

Adres

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov
Nemocnice Pelhřimov, p.o., (mapa)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je bezva! Před 9 měsíci mi odrodila syna. Když to zrovna nebolelo, tak jsme se i zasmály. To, že mě nastřihla jsem ani nevěděla. Zašila mě tak, že druhý den při vizitě mi šití málem ani nenašli a vůbec se na mne nezlobila, když jsem řvala na celou porodnici. Jediné oč měla strach byly mé hlasivky. Doufám, že druhé mi odrodí také. Je milá, příjemná, sympatická a hlavně se chová jako člověk.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktora je velice příjemná, ochotná, vše vysvětlí a člověk si u ní nepřipadá jako otrava. Souhlasím, že je to nejlepší gynekoložka v Pelhřimově.Doporučuji!!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, vstřícná, citlivá a k tomu profesionální! Přidávám se k názoru, že jedna z nejlepších gynekologů tady v Pelhřimově! DOPORUČUJI!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pani doktorku mohu jen a jen doporučit, mám s ní jen samé dobré zkušenosti. Vše vysvětlí, myslím že je to nejlepší gynekoložka v Pelhřimově.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, usměvavá, ochotná a vše pečlivě vysvětlí. Doporučuji.

Dnes jsem se vrátila z hospitalizace z pelhřimovské nemocnice, kde jsem absolvovala gynekologický zákrok. Přístup paní doktorky Rásochové ke všem pacientkám je super! Vyzařuje z ní klid, který přenáší na nemocné. Její profesionalita je nezpochybnitelná. Vzhledem k mým předchozím, ne moc dobrým osobním zkušenostem z Vinohradské nemocnice a ze střediska z Tenisové ulice v Praze 10, mi chybějí slova, která by ji docenila. JJeště jednou jí za všechno moc děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná - jedna z mála lékařů pelhřimovské nemocnice.

Paní doktorka je velmi vstřícná a příjemná, vše vysvětlí a člověk u ní nemá pocit, že obtěžuje. Odrodila mi syna a její přístup byl naprosto skvělý.

moc příjemná, vstřícná, profesionální

moc příjemná, vstřícná, profesionální