Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov
Nemocnice Pelhřimov, p.o.,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší gynekoložka, kterou jsem měla možnost poznat. Empatická, lidská, profesionální. Mohu jen doporučit

I
Ověřeny pacient

Pani doktorka bohuzel neprijima nove pacientky. Ale i tak byla ochotna se mnou prokonzultovat me problemy a odeslala mne k panu primari. Za onech 10 minut mi pomohla vice nez ma gynekolozka, ktera me problemy dva roky neresi.

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je bezva! Před 9 měsíci mi odrodila syna. Když to zrovna nebolelo, tak jsme se i zasmály. To, že mě nastřihla jsem ani nevěděla. Zašila mě tak, že druhý den při vizitě mi šití málem ani nenašli a vůbec se na mne nezlobila, když jsem řvala na celou porodnici. Jediné oč měla strach byly mé hlasivky. Doufám, že druhé mi odrodí také. Je milá, příjemná, sympatická a hlavně se chová jako člověk.

K
Ověřeny pacient

Paní doktora je velice příjemná, ochotná, vše vysvětlí a člověk si u ní nepřipadá jako otrava. Souhlasím, že je to nejlepší gynekoložka v Pelhřimově.Doporučuji!!!!

D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, vstřícná, citlivá a k tomu profesionální! Přidávám se k názoru, že jedna z nejlepších gynekologů tady v Pelhřimově! DOPORUČUJI!!!

H
Ověřeny pacient

Pani doktorku mohu jen a jen doporučit, mám s ní jen samé dobré zkušenosti. Vše vysvětlí, myslím že je to nejlepší gynekoložka v Pelhřimově.

Paní doktorka je velmi příjemná, usměvavá, ochotná a vše pečlivě vysvětlí. Doporučuji.

Ověřeny pacient

Dnes jsem se vrátila z hospitalizace z pelhřimovské nemocnice, kde jsem absolvovala gynekologický zákrok. Přístup paní doktorky Rásochové ke všem pacientkám je super! Vyzařuje z ní klid, který přenáší na nemocné. Její profesionalita je nezpochybnitelná. Vzhledem k mým předchozím, ne moc dobrým osobním zkušenostem z Vinohradské nemocnice a ze střediska z Tenisové ulice v Praze 10, mi chybějí slova, která by ji docenila. JJeště jednou jí za všechno moc děkuji.

Paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná - jedna z mála lékařů pelhřimovské nemocnice.

Paní doktorka je velmi vstřícná a příjemná, vše vysvětlí a člověk u ní nemá pocit, že obtěžuje. Odrodila mi syna a její přístup byl naprosto skvělý.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti