Adresa

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov
Nemocnice Pelhřimov, p.o.,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
I
Ověřeny pacient

Pani doktorka bohuzel neprijima nove pacientky. Ale i tak byla ochotna se mnou prokonzultovat me problemy a odeslala mne k panu primari. Za onech 10 minut mi pomohla vice nez ma gynekolozka, ktera me problemy dva roky neresi.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je bezva! Před 9 měsíci mi odrodila syna. Když to zrovna nebolelo, tak jsme se i zasmály. To, že mě nastřihla jsem ani nevěděla. Zašila mě tak, že druhý den při vizitě mi šití málem ani nenašli a vůbec se na mne nezlobila, když jsem řvala na celou porodnici. Jediné oč měla strach byly mé hlasivky. Doufám, že druhé mi odrodí také. Je milá, příjemná, sympatická a hlavně se chová jako člověk.


K
Ověřeny pacient

Paní doktora je velice příjemná, ochotná, vše vysvětlí a člověk si u ní nepřipadá jako otrava. Souhlasím, že je to nejlepší gynekoložka v Pelhřimově.Doporučuji!!!!


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, vstřícná, citlivá a k tomu profesionální! Přidávám se k názoru, že jedna z nejlepších gynekologů tady v Pelhřimově! DOPORUČUJI!!!


H
Ověřeny pacient

Pani doktorku mohu jen a jen doporučit, mám s ní jen samé dobré zkušenosti. Vše vysvětlí, myslím že je to nejlepší gynekoložka v Pelhřimově.


Paní doktorka je velmi příjemná, usměvavá, ochotná a vše pečlivě vysvětlí. Doporučuji.


Ověřeny pacient

Dnes jsem se vrátila z hospitalizace z pelhřimovské nemocnice, kde jsem absolvovala gynekologický zákrok. Přístup paní doktorky Rásochové ke všem pacientkám je super! Vyzařuje z ní klid, který přenáší na nemocné. Její profesionalita je nezpochybnitelná. Vzhledem k mým předchozím, ne moc dobrým osobním zkušenostem z Vinohradské nemocnice a ze střediska z Tenisové ulice v Praze 10, mi chybějí slova, která by ji docenila. JJeště jednou jí za všechno moc děkuji.


Paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná - jedna z mála lékařů pelhřimovské nemocnice.


Paní doktorka je velmi vstřícná a příjemná, vše vysvětlí a člověk u ní nemá pocit, že obtěžuje. Odrodila mi syna a její přístup byl naprosto skvělý.


moc příjemná, vstřícná, profesionální


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti