Karlov 197, Kutná Hora
Ordinace PL pro dospělé (mapa)

Jsem u této lékařky od svého dětského věku,kdy mi byla i pediatričkou a myslím,že jí mohu pro její profesionální přístup doporučit i Vám.Specialista a odborník na své místě.Děkuji Vám paní doktorko,za Váš vždy profesionální přístup.
Bezvoda junior

Zodpovědná lidská vstřícná

Paní doktorka je velmi milá a hlavně profesionál na svém místě. Vždy mi pomohla, když bylo potřeba. Nikdy bych neměnil.

Velmi dobrá odbornice, pečlivá,svědomitá,laskavá a navíc hezká,milá paní doktorka.

VÝBORNÁ,MILÁ PROSTĚ PĚKNÁ ŽENSKÁ.

VÝBORNÁ DOKTORKA,SEXI ŽENSKÁ

Příjemná, pečlivá a laskavá paní doktorka, ochotná vždy pomoci. Lepší v Kutné Hoře není.

Velice vzácná lékařka která si zaslouží mnohé uznání !!
Má odborné znalosti které jsou na nejvyšší úrovni, je pečlivá, svědomitá,nic nenechá náhodě.
Její srdečný a lidský přístup k pacientovi je samozřejmostí.

K paní doktorce chodím od svých šestnácti let a neměnila bych - jedním slovem špičková lékařka. Zároveň se musím zastat sestřičky. Denně být po 5hod v práci a celý den zvládat plnou čekárnu lidí.....to vyžaduje silnou osobnost. Prosím, uvědomme si, že sestřička zabezpečuje veškerou - mnnohdy byrokratickou - agendu, stíhá injekce, infuze, odběry, telefony, organizaci chodu celé ordinace....a mnohdy i úklid ordinace apod. Chápu stížnosti, že se "občas neusmívá" - ale kdo z nás zvládne úsměv a příjemnou náladu po celou dobu své každodenní pracovní doby
A ještě jedna douška k sestřičce - má zlaté ruce - injekce či odběr od ní - to je pohlazení, žádná bolest ani modřinka.
Tento skvělý, dvoučelný ženský tým nelze než jednoznačně doporučit :-)!

Tato doktorka je velice arogantní a nesympatická. Vždy když jsem u ní byl, přišel jsem si jako simulant. Přijde mi, že se pacientům snaží jejich potíže vymluvit. Takový lidé jako ona by snad ani doktorkami být neměli.