Miloš Velemínský, pediatr Třeboň

Prof. MUDr. Miloš Velemínský

Pediatr

Dukelská 160/I, Třeboň
Nestátní zdravotnické zařízení s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Nestátní zdravotnické zařízení s.r.o. Jiný

K panu profesorovi jsem chodila jako dítě a nyní k němu chodíme i s naší dcerou. Ochotně vyslechne a poradí. Jeho životní zkušenosti jsou k nezaplacení.

Měla jsem tu cest poznat pana Doktora a nemám slov,tak obětaveho lékaře neznám,mohu k tomu jen říct,ze před nim smekám...jen skoda,ze takových není více.

Opravdový odborník který nepotřebuje fabulovat různými vyšetřeními a posíláním od čerta k ďáblu. Prostě už všechny potíže zná a ví hned jak si na ně zajít. Vždy k dispozici 24h denně 7 dní v týdnu. Úspěch mu kazí jen nedůslední rodiče co si sami mění léčbu a bojí se k tomu panu doktorovi přiznat.
Úspěšně se nám stará o obě dcery a na doporučení i děti našich přátel včetně indikace příčiny potíží dívky kterou tzv odborníci léčili na úplně jinou nemoc

Nejlepší doktor v Třeboni, ovšem má už docela vysoký věk a přijde mi, že mu to trochu ztěžuje práci. Každopádně je to nesrovnatelné s paní Mikešovou, která si jen hraje na doktorku a na jakousi profesionalitu. Pan Velemínský mi pomohl vždy a pokud ne on, tak zná moc specialistů, a to vážně výborných, kteří se o člověka dobře postarají. Je vidět, že s pacienty vždy dobré vztahy a oni jsou mu za to také vděční. Jen se někdy bohužel zbytečné dlouho čeká.
Paní doktorka Grossová léčila způsobem, že je to můj problém, ať si s tím poradím, paní doktorka Filípková zase nejdražšími a neúčinnými léky a vyptávala se na můj osobní život.

V současné době nejenže nedoporučuji, ale zároveň bych chtěla odradit všechny potencionální pacienty. Je opravdu spousta pečlivých lékařů, kteří se věnují malému pacientovi a ne žoviálnímu tlachání s rodiči. Se všemi negativními příspěvky zde se mohu zcela ztotžnit - věčný spěch, léčba kašle kortikoidy (navíc v megadávkách, které neužívají ani dospělí), naprostá neochota vyšetření u specialistů či odběru krve, vysazení léků na základě náhlého nápadu bez zhodnocení stavu dítěte... S novou paní doktorkou jsem nyní velmi spokojena a jen lituji, že jsem v ordinaci tohoto lékaře strávila tolik let.

Nemohu si na pana docenta Velemínského stěžovat.Je to dobý dětský lékař.

vážím si ho

Nejlepší a nejschopnější ve svém oboru,jakého znám.Opravdová špička,přitom
velmi lidský.

Je mi velice těžce, když vidím toto povětšinou nesprávné hodnocení pana doktora!!! Nejenže je to odborník na svém místě, který mi vyřešil problém s abnormálně nízkou imunitou,( a nepředepsal mi aktymel :P ), ale je to i super člověk a rozhodně na nikoho v ordinaci nekřičí. Nechci pomlouvat jiné doktory ale právě pan Velemínský je nejlepší pediatr v Třeboni a ti ostatní jako paní Mikešová, nebo Grosová se s ním prostě nemohou rovnat. Paní Grosovou neznám osobně, ale docela věřím své přítelkyni, že není zrovna nejlepší, a s paní Mikešovou sem se BOHUŽEL osobně setkal, nejenže mi i ten trošek zbývající imunity uplně oddělala(každé ráno mi píchala Pendepon aby se mnou neměla starosti), ale když sem od ní odcházel řvala na mě tehdy i rodiče, jak si to dovolujeme od ní odcházet!!! Nedala nám ani tu kartu se všemi informacemi o mě, nevím jak se to odborně nazývá... Paní doktorka navíc chodí pozdě do své ordinace, a většinou co sem u ní byl volala nějakýmu jinýmu doktorovi a radila se s ním co má dělat :D :D :D velice usměvné... Mám docela tušení, že si dala tu práci a hodnotila tady ona sama polovinu špatných příspěvků na pana doktora Velemínského, jak již jsem jednou konstatoval, NEJLEPŠÍHO PEDIATRA V TŘEBONI!!!!

Opravdu velmi výborný doktor.Děkujeme mu za vše.Pešoutovi Lomnice nad Lužnicí