Veterinární ordinace
Podolské nábř. 46/20, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Moc děkujeme celému kolektivu na čele s MVDr. Pánkem za příkladnou celoživotní péči o Nelinku (flat) až do jejího posledního výdechu.

Umístění: Veterinární ordinace Jiný

Našemu kocourkovi MVDr. Pánek min. 2x zachránil život - poprvé při komplikovaném zánětu močových cest a podruhé po špatně léčené cukrovce u jiného veterináře (cukrovku jsme díky jeho radám dokázali dostat do stádia remise, kdy není nutné píchat inzulín, stačí dodržovat přesnou dietu a to i přes to, že předchozí veterinář "diagnostikoval" selhávání slinivky a nebylo mu zvláštní, že se glykémie i po více jak 3 týdnech "stabilizace" u nich drží v hodnotách kolem 30...). Detailně dokáže problém vysvětlit a se svou pozitivní energií podpořit i v řešení velmi náročných situací. Absolutní spoleh je také na již roky zde působící sestřičku Janu, která dělá svou práci velmi precizně, se zvířaty skvěle pracuje, je přesná, pečlivá a moc šikovná. Měla jsem zde zkušenost i s dalšími kočičkami a veterináře mohu pouze doporučit. Ceny možná nejsou nejnižší, ale péče je velmi kvalitní a na opravdu vysoké úrovni.

Umístění: Veterinární ordinace

V plné míře doporučuji, můj kocourek Jack ze dne na den přestal jíst a pít (14-ti letý) došlo k selhání ledvin a střeva, po odborném vyšetření, stanovení diagnózy a nasazení léčby již po měsíci vesele skáče, nesmírně děkuji panu MVDr. Pánkovi za záchranu života mému kocourkovi.

Jeden z mála výjimečně seriózních a kvalitních veterinářů. Mohu jen doporučit, obzvlášť pokud ten váš tápe, neví a potřebujete druhý názor. Takovou zkušenost sme mívali dost často :-( U pejska, kterého si jen hladívají, zjistil špatnou štítnou žlázu a problém s játry.

Také důrazně nedoporučuji. Dorazili jsme s jorksirkou ktera krvacela. Doktor Pánek udělal Sono a celkové vyšetření krve. Pote řekl, že má pisek v močovem měchýři a jinak ze ji vůbec nic není. Krev prý musí vytect. Stalo to strašne peněz. Doma začala krvácet ještě více. Ve vetcentru koukali na výsledky krve od Pánka a na nich bylo jasne vidět, že má výrazně málo krevních destiček. Nyní bojuje o život ve Vetcentru s otravou.

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Pan doktor mi rok léčil psa na zvětšenou prostatu, i když měl nádor v močovém měchýři. Přitom jsem šla na veterinu s tím, že jsem mu nahmatala bulku. Na moje upozornňování, že pejsek se počůrává stále více mě odbyl, že je to normální. Nechali jsme tam spoustu peněz a pejsek to málem zaplatil životem. Nový vet poznal nádor ihned a to pouhým prohmatáním :-(

Vetsinou ordinuje sestra, doktor tam neni skoro nikdy, z 15 mych navstev byl jenom 2x. Jinak prijde mi ze jsou dost drazi, pri leceni abscesu u kotete inkasovali 2500, a to jsme jeste usetrili tim ze jsem rekli at nam radsi vypisou antibiotika v tabletach, ze nemuzeme jezdit kazde rano na pichani injekci (jinak by to stalo dvakrat tolik). Ze zacatku pocit byl fajn, ale casem se mi zdalo divnych vice veci, treba jak furt sestry nadavali na CHS ze pry tam se o kotata nestaraji, jsou pak nemocni a zanedbane, pritom moje zkusenost je uplne opacna... Tak nevim co tim sledovali...