Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Veľké ďakujem p. doktorovi za moju 2 mesačnú vnučku a dcérku. Prišli z Olomouca kvôli problémom s kyčlí. Maximálna ochota, ústretovosť, odbornosť a celkový prístup bol na jednotku. Je radosť k Vám prísť pán doktor a kiež by bolo viac takých lekárov.

P
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Žamberk Kycle miminka

Fantasticky PAN doktor. Velice ochotny, prijemny a vse perfektne vystvetli. Po odborne strance takze na vysoke urovni, sledujici moderni trendy a soucasne vyzkumy a techniky v oblasti detske ortopedie. Dekuji za vse.

T
Ověřený profil

Příjemný doktor i sestra. Nemuseli jsme čekat. Pan doktor nám dobře poradil ohledně kyčlí naší dcery.

S panem Jansou jsem byl vždy spokojen vždy na nejvyšší míru. Je asi pravda, že je přísnější na simulanty, ale dobře jim tak. Je to velmi chytrý a upřímný člověk. Mimochodem, pravděpodoně nějaký závistivec tu komentoval, že mu firmy zaplatily pobyt na Hawaii a Cejlonu - protože jsem ze Žamberka, nebyl problém zjistit si, že to byly soukromé cesty a žádné placené pobyty. Příště bych prosil, než někdo vyřkne podobné hodnocení se ujistit, zda je to vůbec pravda.

J

nejlepší ortoped v regionu, vše podrobně vysvětlí, ochotný ambulovat i mimo pracovní dobu, moc děkuji za kvalitně odoperované koleno,určitě není arogantní,ale spíše přísný na simulanty. Jarka Z.

P
Ověřený profil

arogantní.........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

Jsem spokojen s péčí i s přístupem.

L

Vážení, neznám v širokém okolí takového odborníka a zkušeného lékaře, navíc má šikovnou sestru, takže netrávíme hodiny čekáním, jak je tomu ještě mnohde zvykem.

A

nic moc doktor,nezjistil co mi je a když asi po 5ti vyšetřeních se ho ptám,co že to teda je tak mi odpověděl že neví,že musím k jinému lékaři...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti