Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Nám. Míru 64, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Pan doktor je neochotný, nedělá a neříká zdaleka maximum, a ještě jsem pak odcházela s pocitem že jsem ho vlastně otravovala. Necítila jsem se v dobré péči.. Sestřičky taky nebyly žádný zázrak.. Představa, že by se o mě staral v případě těhotenství mě přivedla do rukou jiných a lepší gynekologů..

E
Ověřený profil

Jemný, ochotný odpovědět na cokoliv, příjemné prostředí i sestřičky. Určitě doporučuji těm, kteří nemusí slyšet sladké řečičky, ale očekávají věcné a a přímé jednání.

K
Ověřený profil

Začala jse mtohoto doktora navštěvovat a po první prohlídce jsem celkem spokojená. Vyšetření bylo provedeno citlivě a netrvalo dlouho. Na to že je nemluvný, jsem byla připravená, ale na cokoli jsem se zeptala, tak mi bylo zodpovězeno velmi podrobně. Jeho sestra ordinuje v riflích a ve svetru, ale to zas nepovažuju za takový problém. Čekací doba žádná, sama jsem si mohla vybrat den a čas návštěvy. Jediné, co bych vytkla - i když je člověk nemluvný, je aspoň slušnost do telefonu říci jméno a že jsem se dovolala na gynekologii, nejen "Ano?" Radši jsem se přeptala, jestli jsem se mu opravdu dovolala, že je to on a druhá věc - při vyšetření by mě uklidnilo, kdyby doktor říkal, co bude dělat, protože jsem byla celkem nervozní, když nevím co bral nebo dělal(aspoň že to dopadlo, jak jsem psala výše). Jsem zvědavá na další návštěvu.


H
Ověřený profil

Tohoto doktrora absolutně nedoporučuji! Je arogantní, zvyšuje hlas a nemá vůbec lidský přístup. Je neochotný pokud má člověk nějaký problém.


Jsem po první návštěvě u něj celkem nadšená. Má profesionální přístup a je opravdu citlivý a opatrný, skoro jsem nic necítila. Ve Zlíně jsem navštívila i jiné doktory/ky, ale to se vůbec nedá srovnat.


Po třech potratech jsem pana doktora vyměnila a dostalo se mi mnohem lepší péče. Neříkám, že je špatný doktor, ale na můj vkus nemluvný (na vše jsem se vždy musela zeptat) a nepříliš povzbudivý přístup. Co mi ovšem vadilo mnohem více byla sestra. Co je to za sestru, která jednak chodí věčně pozdě a pak "ordinuje" v riflích!!!???


Pan doktor je absolutně nepříjemný, arogantní, věčně zamračený. Nikdy mě nepovzbudil, nemá lidský přístup. Několikrát zvyšoval hlas, jednou na mě dokonce i křičel. Já jsem jeho "zákazník", ke kterému by se měl minimálně chovat slušně, když už ne mile, tak nerozumím, co takový člověk dělá na místě doktora!?


Ověřený profil

K panu doktorovi chodím od začátku, bez problémů mě provedl prvním těhotenstvím, vždycky mi všechny moje otázky podrobně vysvětlil. Nemůžu být spokojenější, vřele doporučuju.


Chodím k panu doktorovi už 7let,je sice málomluvný,ale odborník.Jeho paní,coby sestřička je žena na svém místě-vždy usměvavá,ochotná si povídat a když není člověku nadvakrát,dovede povzbudit.V péči pana doktora jsem absolvovala zdárně dvě těhotenství a neměnila bych.Hodně spokojených pacientek...


Chodila jsem k p.doktorovi po škole.Jako těhotná jsem přešla k ženě-gynekoložce z důvodu : zkušenosti pacientek - nepříliš dobrý přístup k těhotným.Ale změnila jsem názor.Dnes už vím,že pan doktor na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu