Wellnerova 3/1215, Olomouc
Odborný lékař rehabilitace

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

2.5

X
Umístění: jiné místo bolesti očí, neuroborelioza

K paní doktorce Sehnalové jsem přišla se silnou bolestí očí, brněním končetin a častým zapomínáním.Ačkoli, jsem prodělala boreliozu, a příznaky odpovídají na podezření RS, poslala mě lekařka domů s diagnozou, : vše od krční páteře. K bolestí očí mi sdělila, že to mám od počítače, se kterým pracuji, ačkoli jsem lekařce 4x (opravdu 4x) sdělila, že s PC pracuji momentálně tři týdny, silná bolest očí a mlhavé vidění mě již provází cca 4 měsíce a to po užívání ATB.

Samozřejmě, mě jiný lékař, okamžitě odeslal na vyšetření pro vyloučení RS.

Tuto lekařku, vřele nedoporučuji.

Bohužel pro paní doktorku, rozhodně nelze mluvit v superlativech. Při návštěvě jsem po pár větách začala pani doktorku podezřívat, že má osobní mindráky, které si ventiluje i na pacientech, možná konkrétně pacientkách. Při mé žádosti o vyšetření mých dlouhodobých potíží, kdy některé disfunkce mám bohužel vrozené, se mi dlostalo zcela nemístného, nevkusného a arogantního hodnocení mé postavy a fyzického stavu. Dokonce mě začala srovnávat se sebou samotnou. Když jsem toto přešla a dotazovala se na konkrétní své potíže a její názor na příčinu a řešení, bylo mi řečeno, že nemám dramatizovat a mám se sebou začít něco dělat. Zkrátka paní doktorka zřejmě ztrácí ponětí o tom, proč a za jakým účelem ve svém křesle sedí a z čích peněz je toto křeslo placeno.

Paní doktora byla velmi ochotná, vzala mě jako akutního pacienta ihned a byla příjemná a především se mi hned po jejím ošetření a doporučení ulevilo od bolesti. Mohu jen doporučit!

S návštěvou u Mudr. Sehnalové jsem byla spokojená. Je přátelská, komunikativní, je v oboru profesionál. Její přístup mi vyhovoval a především si na mě udělala dostatek času a neměla jsem pocit, že je to jak "na běžícím pásu", jako u jiných lékařů. Oceňuji lidský přístup a děkuji za něj.

Paní doktorka je naprosto profesionální a precizní neuroložka a fyzioterapeutka. V Olomouci neznám nikoho lepšího. Určitě všem tuto paní doktorku doporučuji.

Paní doktorka zřejmě neměla dobrý den. Její bezohledné chování a hodnocení mě jako pacienta bylo velmi urážející. Jako profesionál v oboru se zjevně nechovala. Doufám, že jsem jediná ze zástupů.