Milena Mořkovská, dermatolog Břeclav

MUDr. Milena Mořkovská

Uložit

Dermatolog Více

34 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

U paní Dr. Mořkovské jsem byl 3 krát, poprvé, že se nadměrně potím. Prý takový jsem, jiné to už asi nebude, tak se s tím musím naučit žít, existují injekce na potlačení potu, ale ty jdou drahé, toť vše. Po druhé jsem přišel s podrážděnou pletí po holení, pupínky, atd. Řešení: Takový jste a jiné už to nebude, dejte si na to obklad z černého čaje. Po třetí jsem měl podivný pupínek na přirození, paní doktorce stačil pohled asi 4 setiny sekundy k diagnoze, takže jsem pak trnul 2 měsíce zda má pravdu, nakonec zmizel,ale už tam nepůjdu ani omylem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Kdyz jsem byla u ni, doktorka byla prijemny,zato sestra me vyrazila dech. Uz v cekarne jsem citila cigaretovy kour, kdyz jsem vstoupila do ordinace k sestre se 4mesicnim miminkem, bylo tam zima po vetrani oknem, smrad z cigaret dohromady s osvezovacem vzduchu, byla jsem z toho tak vytocena, ze jsem nebyla schopna sestre odpovedet na otazku, mela jsem chut ji jednu vrazit. Ale prezili jsme to, stejne namm doporucila nastesti jen modrou indulonu , ta je fakt asi dobra na vsechno.Sestru bych vyrazila okamzite, toto preci neni normalni a pokud kouri spolu letely by obe dve !!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem popre nastivala v roce 2010 byla velice prijmena.Od te doby sjem nastivala nekolikrat.a hlavne hned nepise kortikoidy take poradí a vymyslí nějaký svůj recept.No a má skvělou sestru Grégrovou.Kolik má pacientů,vždy se s ní dá domluvit. Paní doktorku velmí dobrá.Hodnoceni:pěti hvědičkami .moc doporučuji


L
Ověřeny pacient

TO NECHÁPU KOMU JE TENTO ČLOVĚK SYMPATICKY.TAKOVÉ POVYŠOVÁNÍ NEMŮŽETE NIKDE ZAŽÍT A VIDĚT.JEDNA NÁVŠTĚVA A DOST.MÁM NENÁVIDĚT SVÉ RODIČE ZA JMÉNO KTERÉ JSEM DOSTALA PŘI KŘTU NEBO SE NECHAT PŘEJMENOVAT.JEJÍ PRVNÍ SLOVA BYLA,KDO VÁM DAL TAKÉ JMÉNO,TO JE HROZNÉ , TO SEM PŘIJDE FRANTIŠKA,RUDOLFA.....ATD.TAK SE PŘEDVEDLA A NIKDY VÍC. JOS.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

nejarogantnější ze všech lékařů, se kterými jsem se dosud setkal, rozhodně nedoporučuji, má přímo hulvátské jednání

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Pani doktorku jsem poprve navstivila v roce 2010 s novorozencem, byla velice prijemna a neuveritelne mila k diteti. Od te doby sjem ji navstivila nekolikrat. Momentalne k ni chodim se synem /3m/. Je stejne prijemna, nebrani se konzultovat i me navrhy na reseni.Zatim vzdy pomohla.
Povazuji ji za velice uzasnou lekarku.
Zvlaste k detem se chova proste naprosto spickove. a hlavne hned nepise kortikoidy.


Nikdy jsem se z tak neprofesionálním a nepříjemným chováním doktorky nesetkala jako u pani doktorky Mořkovské. Navštívila jsem ji v minulosti několikrát cca 5 návštěv a vždy mě odbyla, byla velmi nepříjemná. Dokonce jsem dostala vynadáno, že používám make-up, tak se nemůžu divit, že mám kožní problémy! Řekla mi, že minimálně měsíc nesmím na obličej nic používat, ani mýdlo, ani krémy, a už vůbec ne make-up, maximálně si můžu omýv obličej vodou. Jednou mě diagnostikovala periorální dermatitidu (léčba natrosto neúspěšná), podruhé ekzém (nasazeny kortikoidy na obličej), potřetí kontaktní alergie (opět nasazeny kortikoidy) a při poslední návštěvě dokonce svrab! A ony to byli plané neštovice :-) Již když jsem seděla v čekárně jsem si všimla, že 3 pacienti přede mnou si nesou stejné lístečky s poučením co a jak. No a já dostala taky úplně stejný léísteček - mimochodem jich měla na stole slušnou kupičku. Takže jsem od toho vyvodila, že ten den se ordinoval všem svrab. Po této zkušenosti jsem lékařku už nikdy nenavštívila a raději jezdím na kožní do Brna, i když to mám o něco dál.Jinak má zkušenost s pani doktorkou je cca 10 let stará. Nech si o tom myslí každý své, ale toto je má zkušenost. Možná jsem jen neměla štěstí a pani doktorka je pro jiné nenahraditelná a nebo za tu dobu již má přesné diagnózy s účinnou léčbou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já chodím k pani doktorce několik let a zatím mi s každým problémem dokázala vždy pomoci. I známí, kterým jsem ji doporučila byli spokojeni.
Podle mě je to určitě dobrá doktorka.


přes upozornění na alergickou reakci na zinkový olej ,jej mému synovi na tělíčko opět natřela...skončili jsme ve FN Brno

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Každý má svůj názor na pí doktorku, ale hodnocení anonyma - dermatologa z 18.11.je úsměvný. primitivní jsme my, komu se pí Mořkovská nelíbila a nemaáme podložené důkazy. tak by mě zajímaly právě podložené důkazy tohoto anonyma. já důkaz mohu poskytnout s fotkou své ruky, kterou mi zmršila a lékařské zprávy právě z té doby před 13ti lety. a vaše důkazy anonyme??

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti