Ordinace praktic. lékaře, internisty
Vřídelní 49, Karlovy Vary

Milá,příjemná a svědomitá lékařka

Musím paní doktorku moc pochvalit, je velice zodpovědná a neváhá pomoc i po pracovní době, myslím, že lěčení pacientů je pro ni víc než jen práce. Vždy je milá a příjenmá. Moc jí za vše děkuji, škoda že takových doktorů není víc.

Lékařka je moc dobrá.Vřele doporučuji.Opravdu moc pomáhá.

Naše paní doktorka,tedy moje i mých dcer je ta nejlepší a nejerudovanější lékařka co jsem kdy poznala.Nikdy ji nevyměníme,už jenom proto,že nám častokrát pomohla,pro její lidský přístup ale i proto,že když sama byla těžce nemocná ordinovala a nenechala své pacientky na holičkách.Nechápu absolutně negativní hodnocení jiných pacientek.Ale lidé jsou zlí a když se vše netočí jen kolem nich,dokážou být zákeřní jak...Vždy bude ale mnohem víc nás,kteří ji máme rádi a vážíme si jí i její vynikající práce.

Velmi pečlivá, svědomitá lékařka. Osobní přístup k pacientovi je vynikající.Neměnil bych v žádném případě.Moc děkuji za péči i mimopracovní dobu.

Dobrý člověk na svém místě, který pomůže. Vstřícný postoj k pacientovi a zájem o něj.

Paní doktorka je velice pečlivá, hodná a umí se vcítit do svých pacientů. je lidská a nic nezanedbá. Vše řekne přesně tak, jak to je a nemaže med koulem ust a za to ji mám moc ráda. Mělo by být takových lekarů více. Kdo chce mut duveru v lekare, tomu vřele doporučuji!!!

Super doktorka. Rád k ní chodím, ani se tam dlouho nečeká jako dřív. Všechno si pamatuje, je fakt dobrá.

Za 17 let co jsem u paní doktorky,jsem ani jednou nepomyslela,že bych si našla jiného lékaře,byť už bydlíme trochu z ruky.Mezi řečí o sobě,řeknu něco já,ona si vše zapamatuje a nikdy nikdy nenechala nic náhodě,vyšetření kompleto,ať máme jistotu,že jsme nic nezanedbali.

Díky za vynikající péči. Obětuji i někdy delší čekací dobu,péče paní doktorky za to stojí. Oceňuji možnost objednání. Paní doktorku nebudu měnit ani za nic.