Adresa

Vřídelní 49, Karlovy Vary
Ordinace praktic. lékaře, internisty

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

Milá,příjemná a svědomitá lékařka


V
Ověřeny pacient

Musím paní doktorku moc pochvalit, je velice zodpovědná a neváhá pomoc i po pracovní době, myslím, že lěčení pacientů je pro ni víc než jen práce. Vždy je milá a příjenmá. Moc jí za vše děkuji, škoda že takových doktorů není víc.


Ověřeny pacient

Lékařka je moc dobrá.Vřele doporučuji.Opravdu moc pomáhá.


B
Ověřeny pacient

Naše paní doktorka,tedy moje i mých dcer je ta nejlepší a nejerudovanější lékařka co jsem kdy poznala.Nikdy ji nevyměníme,už jenom proto,že nám častokrát pomohla,pro její lidský přístup ale i proto,že když sama byla těžce nemocná ordinovala a nenechala své pacientky na holičkách.Nechápu absolutně negativní hodnocení jiných pacientek.Ale lidé jsou zlí a když se vše netočí jen kolem nich,dokážou být zákeřní jak...Vždy bude ale mnohem víc nás,kteří ji máme rádi a vážíme si jí i její vynikající práce.


Velmi pečlivá, svědomitá lékařka. Osobní přístup k pacientovi je vynikající.Neměnil bych v žádném případě.Moc děkuji za péči i mimopracovní dobu.


Dobrý člověk na svém místě, který pomůže. Vstřícný postoj k pacientovi a zájem o něj.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá, hodná a umí se vcítit do svých pacientů. je lidská a nic nezanedbá. Vše řekne přesně tak, jak to je a nemaže med koulem ust a za to ji mám moc ráda. Mělo by být takových lekarů více. Kdo chce mut duveru v lekare, tomu vřele doporučuji!!!


Super doktorka. Rád k ní chodím, ani se tam dlouho nečeká jako dřív. Všechno si pamatuje, je fakt dobrá.


Ověřeny pacient

Za 17 let co jsem u paní doktorky,jsem ani jednou nepomyslela,že bych si našla jiného lékaře,byť už bydlíme trochu z ruky.Mezi řečí o sobě,řeknu něco já,ona si vše zapamatuje a nikdy nikdy nenechala nic náhodě,vyšetření kompleto,ať máme jistotu,že jsme nic nezanedbali.


P

Díky za vynikající péči. Obětuji i někdy delší čekací dobu,péče paní doktorky za to stojí. Oceňuji možnost objednání. Paní doktorku nebudu měnit ani za nic.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti