Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vřídelní 49, Karlovy Vary
Ordinace praktic. lékaře, internisty

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Milá,příjemná a svědomitá lékařka


V
Ověřeny pacient

Musím paní doktorku moc pochvalit, je velice zodpovědná a neváhá pomoc i po pracovní době, myslím, že lěčení pacientů je pro ni víc než jen práce. Vždy je milá a příjenmá. Moc jí za vše děkuji, škoda že takových doktorů není víc.


Ověřeny pacient

Lékařka je moc dobrá.Vřele doporučuji.Opravdu moc pomáhá.


B
Ověřeny pacient

Naše paní doktorka,tedy moje i mých dcer je ta nejlepší a nejerudovanější lékařka co jsem kdy poznala.Nikdy ji nevyměníme,už jenom proto,že nám častokrát pomohla,pro její lidský přístup ale i proto,že když sama byla těžce nemocná ordinovala a nenechala své pacientky na holičkách.Nechápu absolutně negativní hodnocení jiných pacientek.Ale lidé jsou zlí a když se vše netočí jen kolem nich,dokážou být zákeřní jak...Vždy bude ale mnohem víc nás,kteří ji máme rádi a vážíme si jí i její vynikající práce.


Velmi pečlivá, svědomitá lékařka. Osobní přístup k pacientovi je vynikající.Neměnil bych v žádném případě.Moc děkuji za péči i mimopracovní dobu.


Dobrý člověk na svém místě, který pomůže. Vstřícný postoj k pacientovi a zájem o něj.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice pečlivá, hodná a umí se vcítit do svých pacientů. je lidská a nic nezanedbá. Vše řekne přesně tak, jak to je a nemaže med koulem ust a za to ji mám moc ráda. Mělo by být takových lekarů více. Kdo chce mut duveru v lekare, tomu vřele doporučuji!!!


Super doktorka. Rád k ní chodím, ani se tam dlouho nečeká jako dřív. Všechno si pamatuje, je fakt dobrá.


Ověřeny pacient

Za 17 let co jsem u paní doktorky,jsem ani jednou nepomyslela,že bych si našla jiného lékaře,byť už bydlíme trochu z ruky.Mezi řečí o sobě,řeknu něco já,ona si vše zapamatuje a nikdy nikdy nenechala nic náhodě,vyšetření kompleto,ať máme jistotu,že jsme nic nezanedbali.


P

Díky za vynikající péči. Obětuji i někdy delší čekací dobu,péče paní doktorky za to stojí. Oceňuji možnost objednání. Paní doktorku nebudu měnit ani za nic.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti