Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Po zjištění , že v našem městě neordinují na ORL a ani v blízkém Slavičíně , jsem se rozhodla zajet na Vsetín na polikliniku k paní doktorce Husičkové. Mile mě překvapilo vstřícné jednání a ochota nejen paní doktorky, ale také sestřičky. Byl mi diagnostikován virový zánět středního ucha a byla mi věnována odpovídající péče.Paní doktorka byla milá a snažila se mi pomoci.Nemám s návštěvou této ordinace žádný problém a proto doporučuji i ostatním.

Umístění: Ordinace Jiný

Absolutně nejvíc protivná doktorka, co kdy svět viděl. S odkazem mého obvodního lékaře jsem navštívila tuto ordinaci s vidinou vyřešení mých problémů. Ne jen, že zlehčuje celou situaci, ale ještě mi několikrát řekla, jak předchozí léčba byla špatná, a chovala se jako bych za to mohla já. Chodím k lékaři s tím, že mu věřím a on se správně rozhoduje o léčebných postupech. No v podání paní doktorky bych asi měla vystudovat medicínu, abych věděla, kdy si napsat nemocenskou, kdy si nechat udělat sedimentaci krve atd. Opravdu jestli chcete ztrácet čas, navštivte tuto ordinaci. Jinak co se vyšetření týká, ani mi neřekla nic o nálezu takže asi jdu opravdu studovat medicínu, abych si dokázala přečíst, co mi napsala do zprávy a nejlépe se i sama vyřetřila a vyléčila. A s ohledem na to, že jsem byla prvním pacientem dne, tak nechci vědět co chudáci ti ostatní.