Internista
Kuchařovická 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Byla jsem u pana doktora a udělal na mě velice dobrý dojem.Má kladný přístup k pacientovi,je pečlivý a zodpovědný.Můžu jen doporučit.

Nejlepší lékař ve Znojmě, který má přehled o všech lékařských oborech.
Soustavně studuje nejnovější poznatky z oboru lékařství - svým pacientům
předepisuje nejnovější léky. Jako internista nemá žádnou konkurenci.
Má výborný vztah k pacientům. Vděčná pacientka.

Hodně vstřícný pan doktor a i pokud to není v jeho silách, dělá co může a výsledek vždy stojí za to.

jsem velmi spokojena,patří k nejlepším ve znojmě

Dobrý den,dne 8.9.2010 jsem byl poprvé na vyšetření u MUDr Tržila a byl jsem velice překvapen s jakým perfektním přístupem ke mně jako k pacientovi,bylo přistupováno.Pan doktor mi vše před a během vyšetřování vysvětloval jak a co mám za problémy a co se děje uvnitř mého těla.Rovněž mi sdělil další postup vyšetření a léčby atd.Moc díky s pozdravem pacient Miloš J.

Po všech možných vyšetřeních, které mi provedl Dr. Tržil nebo mě na ně poslal, nezjistil vůbec nic. Mé obtíže přetrvávají a pan doktor, se mě nenápadně zbavil s tím, ať si nechám u svého praktického lékaře vzít jednou za rok krev, že se uvidí. Navíc z rozboru krve nebylo nikdy nic v nepořádku :-(.

Nejlepší lékař jakého jsem kdy navštívil. OH

Odborne, lidsky top! Co dodat? Takovi lide by s meli klonovat!

Jedná se o vynikajícího lékaře a výborného člověka.

skutečně vynikající lékař,svědomitý,opravdu odborník.