MUDr. Milan Šenšel

Pediatr Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí

Pana doktora si nemůžeme vynachválit. Má v péči obě mé děti a brzy přibude třetí. Jako jeden z mála vykonává návštěvy doma, při podezření na zápal plic udělal vyšetření krve, případně nás poslal na RTG. Vždy velmi ochotný, usměvavý, s dětmi si rozumí, pohraje, je trpělivý. Jako rozhodující faktor pro je i ochota přijmout do péče miminko po ambul. porodu. Nadto nám umožnil očkovat dítě až po 1.roce.

Pan doktor si může podat ruku se svou kolegyní paní doktorkou Pyszkovou!!! On ma navíc dva negativní body a to, že smrdí cigaretama a má protivnou a náladovou sestřičku!!! Paní doktorka nesmrdí a má super sestru,jinak stojí oba za ...U obou poznáte s jakou firmou mají kšefty,pořád stejné léky na všechno...

moc spokojení, blbne s dětmi, uklidní vystresované rodiče, ochotně poradí i přes telefon. Doporučuji.

Bohuzel musim souhlasit s negativnimi nazory,nejsem mu zrejme sympaticka,chova se ke me arogantne.Jako,kdybych byla nejhorší matka na svete.Malemu se dival do krku tak,ze mu popraskaly koutky a brecel,ja mu sama rikala,ze ma asi spalu,takze mi to potvrdil.Nikoho nemel v ordinaci a ze se mu nebude pul hodiny divat do krku,takze nasilim.Pri tom videl,jak je natekly..Bez steru,bez krve,dalsi antibiotika po 6tydnech.Jsem nestastna,A to k nemoci nerekl nic vic,cim mazat popraskanou kuzi,jak je to nakazlive,nic!jesteze jsou ochotne lekarnice a internet..shanim schopneho mudr.
Sestricka mila,na tu nemam vytku.

Dobrý den, já osobně, si na pana Šenšela nemohu absolutně stěžovat.
Vždy mi dobře poradí, nic nepodceňuje, ani naopak nenafukuje a nepíše hned hromady léků...
Vždy je milý a zablbne s malým. Sestřička taktéž milá a snaživá...

V žádném případě nedoporučuji tohoto lékaře,jestli se mu vúbec dá říct lékař,protože on neléčí a už vůbec by neměl léčit děti.S dcerkou jsem byla nucena odejít k jiné lékařce do Frýdku a lituji jen toho,že jsem neodešla dříve.
Na každé nachlazení,rýmu nebo kašel-antibiotika,bez jakéhokoliv dalšího vyšetření a když už ho chtěl udělat,tak mu sestra řekla,že už ho několikrát upozoňovala,že přístroj nefunguje,že ji ukazuje nesmyslná čísla.Na to PAN DOKTOR reagoval stylem,že mu to vůbec nevadí.On je přece chytřejší než nějaké přístroje.A když jsem se teda začala zajímat o to,at mi poradí,jestli nemám s dcerkou někam zajít na vyšetření,že to přece nejde,aby do měsíce měla dvakrát antibiotika.Jeho reakce už mě teda málem porazila.Pokrčil rameny a skřivil hubu,(asi se pokusil o úsměv)a řekl.Penicilinu máme dost!!!A to zdaleka nejsou všechny zkušenosti,které s panem doktorem máme.Bohužel je víc těch špatných.A mmimochodem ta hvězda co ordinuje vedle něho(myslím mudr.Pyszkovou),tak to je to same v bleděmodrém.Takže jestliže míváte dítko více nemocné určitě né k těmto takz.LÉKAŘŮM!!Jestli můžu doporučit,tak je opravdu výborná p.doktorka Nováková v Místku.

Pán doktor predpisuje antibiotika tak ako pekár predáva rohlíky,bez akýchkolvek vyšetrení na dotaz či by to nebolo aspoň na odber krvi,poprípade výter z krku atď.sa s nami začal baviť jak s hlupákmi čo nevedia narátať do desať,nemám problém aby naše dieťa bralo lieky ale predpísať v priebehu mesiaca ročnému decku 2 krát po sebe antibiotika bez akéhokolvek vyšetrenia?už máme iného lekára

1-pan doktor si při příchodu domů k novorodičkám před prohlídkou dítěte zásadně nemyje ruce, což je nejen má zkušenost, ale také zkušenost dalších maminek

2-povýšenecký přístup vůči rodičům

3-zcela ignoroval, že má dítě nežádoucí účinky na dané léky a předepisoval je dále s tím, že se s tím on sám nikdy nesetkal, ačkoli byly uvedené u léků jako nežádoucí

4-podcenil preventivní prohlídku u mých dětí a až po změně lékaře jsme zjistili, že má dcera tupozrakost. V jejím věku už neléčitelnou. Za to opravdu díky panu doktorovi a jeho pečlivé prohlídce dětského zraku

K tomuto panu doktorovi jsem chodila celé své děctví a vždy mi dokázal poradit a pomoct, popřípadě mi pomohl najít jiného vynikajícího specialistu (například když zjistil, že mé astma není nic jiného než alergie). Vždy byl milý a příjemný, své děti bych s klidem svěřila do jeho rukou.

Velmi příjemný doktor s hezkým přístupem k dětem.
Pracuje rychle,takže děti nejsou nervozní z čekání.
I setra je tam velmi milá a rychlá.