Milan Rak, chirurg Kolín

MUDr. Milan Rak

Chirurg Více

Smetanova 764, Kolín
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Pana doktora Raka rozhodně doporučuji! Velice dlouho jsem nezažila tak milého a sympatického doktora. Byla jsem na vyříznutí pihy a pan doktor poznal, že mám strach a jsem na takovém poprvé. Byl moc milý vše mi důkladně popisoval, co zrovna dělá a ptal se jestli mě to bolí apod. Za mě osobně nejlepší a nejlidštější doktor. Práci odvedl na 1* a zákrok byl téměř bezbolestný (jen malé štípnutí). Podle mě velice záleží na tom jaký doktor/ka je, pokud půjdete k nějakému který bude protivný a nepříjemný nebude se pacient cítit pohodlně a bude ještě více "vystrašen" či ve stresu. Pokud je doktor jako zrovna pan Rak tak z člověka všechny nervy opadnou a cítí se v klidu a v bezpečí.
Velice děkuji a všem doporučuji!

Mám s panem doktorem Rakem výborné zkušenosti,operoval mi křečové žíly.Pan doktor i sestra jsou příjemní a milí,pomůžou a vyjdou vstříc.Doporučuji pana doktora i jiným pacientům.Já ho měnit nebudu:-)

březen / 2012 operace křečových žil u Dr Raka v Kolíně, vše velmi profesionální, otevřená komunikace, z hlediska českého zdravotnictví jednoznačný nadstandard. jednoznačně doporučuji.

Velm příjemný a ochotný lékař který pomůže jako odbornik i sestřička je ochotná a lidská mohu jen doporučit
Jitka PETEROVÁ

Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. byla mi doporučen jeho dobrou známou a chirurgický zákrok provedl profesionálně. Velmi doporučuji !!

Pana doktora Raka mohu jen a jen doporučit!!!!Příjemný lékař,lidský přístup a hlavně odborník na svém místě!!!!Sestřička je také super!!!! :o)DOPORUČUJI!!!!T.Č.

Všem vřele doporučuji je to jeden z nejlepších a nejochotnějších lékařů co jsem poznala.Velmi příjemný vše dobře vysvětlí a zařídí.Taktéž sestřička je naprosto skvělá a příjemná.Operoval mi křečové žíly a má spokojenost s ním a stím co pro mě udělal nezná mezí.Vždy mu budu velmi vděčná.

Dneska jsem u nej byl, jiz ponekolikate, vzdycky perfektni pristup i vysledky. Je to odbornik, mohu jen doporucit.

Slyšela jsem na něj samou chválu, bohužel ji mé setkání s ním příliš nepotvrdilo. Bohužel můj problém nevyřešil a přišel mi i dost neprofesionální.

Před 10ti lety jsem si od něho nechala odstranit několik pih a zbyly mi jen malinké jizvy. Byl milý a sestřička taky.