M. Gorkého, Trutnov
Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Pana doktora doporučuji, a hlavně bych mu chtěla poděkovat.. Hned poznal co mi je. Sice to bolelo ale to se nedá nic dělat tak to je ale ta pomoc byla neskutečná. Děkuji, děkuji, děkuji. Je mi až do breku že po mém úrazu zas můžu normálně chodit. Ta bolest byla strašná, ale diky panu doktoru už můžu spát.... Doporučuji... A hlavně děkuji.....

Umístění: Oblastní nemocnice Trutnov a.s. Jiný

Skvělej doktor, nevím jak nekdo muze napsat negativ. Mne okamzite pomohl a vedel co mi je.. a to mi nikdo nepomohl.. Prisel, a uz jen podle meho vyjadrovani o cem mluvim vedel ..TOP :)

Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den. Je to špatný doktor. Nespokojenost. Určitě nedoporučuji. Nevadí jsou i jiní lékaři. Nashledanou

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem velice spokojena s přístupem už jen na objednání od paní sestřičky přes telefon. A musím pochválit pana doktora Krumphanzla, který mě přijímal v ordinaci na ortopedii V Masarykově Vile. Přišla jsme s bolesti v zápěstí na ruce, brnění prstu atd. U nás mě vždy rekli, ze to je zánět šlach, který řešili sadrou na ruku na 3 týdny a poslali mě domu ať jsem v klidu. Za to pan doktor mě zjistil spojitost se zády, hned to začal resit, injekce objednání na rentgen a pořádné prohlédnutí ruky a zad. Mohu rict, ze Vám i sestričce moc děkuji za super přístup a rychle řešení. Lepší přístup jsme v tomto ohledu ještě neměla. Takže určitě doporučuji !

Umístění: Oblastní nemocnice Trutnov a.s. Jiný

Pan doktor bere lid jak na běžícím páse, špatná komunikace. Vykoná několik zákroků a nakonec vám řekne že je vše v pořádku a že to máte v hlavě. Odešel jsem k jinému orotpedovi, který svou profesi zvládá mnoholráte lépe. Tak že dle pana doktora Krumphanzla je vše v pořádku, dle jiného ortopeda praský meniskus a poškozené vazy, což potvrdila i následná MR. Tak že jdu na operaci, abych byl opět plně funkční. Pan doktor Krumphanzl by měl značně přibrzdit, více komunikovat s pacienty a nebrat je jako na běžícím páse hlavně bez výsledků. Mě tedy jen prodlužovat trápení. Jsou v okolí lékaři, kteří zvládají svou profesi oprofesionálněji a lépe.

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi jsem šla kvůli bolesti kolen. Ve 29 letech mi nepřijde, že bych již měla trpět na kolena, a proto jsem čekala, že mi lékař doporučí nějakou léčbu. Místo toho mi do kolene vpíchnul "obstřik", bez vysvětlení, co je to za látku a ještě dodal, že mám zhubnout (při mé výšce 165cm a váze 63kg mi nepřijde, že bych měla nadváhu!!!). O tom, že bere pacienty jako zboží na běžícím páse není pochyb. Přeji si, aby v Trutnově byl ortoped, který své práci rozumí a je empatický k lidem, což by měl být základ pro povolání lékaře.

tak bojovala jsem dlouho a nemohu říct že tomu ne rozumí připadala jsem si jak hypochondr je to doktor který asi ví co dělá ale mě bylo nepříjemně nejsem zaujatá ale žádala jsem jen o pomoc co k tomu dodat je to sympaťák ještě jednu iněkci a má o demě pokoj

V pátek večer jsem byl s kolenem, které se mi vyvrátilo na ortopedické pohotovosti. Službu měl pan dr. Krumphanzl. Koleno prohmatával a ohýbal, bolelo to jako čert a pan doktor mi řekl, že jsem takový "bolestínek". :-) Dobrý, to jsem ustál, tohle mě nerozhodí. Na koleno jsem nemohl došlápnout, dostal jsem elastický obvaz a doporuření ledovat. Žádné opíchnutí na bolest, žádné léky na bolest. Domlouval se mnou artroskopickou operaci s tím, že by zvládli i plastiku vazů. Doma jsem celou noc trpěl a druhý den také. A bolest umím snášet! V sobotu večer při jednom pohybu při otáčení v posteli jsem vyletěl bolestí a najednou se objevila úleva..... koleno zapadlo tak, jak mělo být! Pan doktor si nevšiml, že koleno není ve své správné poloze!!! A rázem jsem na nohu mohl "došlápnout". Bohužel jsem musel v sobotu zrušit pondělní zahraniční služební cestu. Dnes je pondělí a já můžu skoro normálně chodit. Dobře, přes oteklé koleno si toho třeba nemusel všimnout, nejsem odborník, který to dokáže posoudit. Jsem pacient, který měl negativní zkušenost a operaci v Trutnovské nemocnici opravdu riskovat nebudu. Ikdyž má pan doktor celkem solidní hodnocení.

Pan doktor je odborník,velice ochotný s příjemným chováním.Už dlouho jsem se s lékařem ,který kolem pacienta udělá kompletní potřebné léčebné úkony a k tomu je velice ochotný a vstřícný nesetkala.Poděkování patří také milým a hodným sestřičkám na ortopedii v Trutnovské nemocnici.Děkujeme moc za ošetření syna, Procházkovi Zlaté hory v Jeseníkách

velmi dobry doktor neni co dodat