Oblastní nemocnice Trutnov a.s.
M. Gorkého, Trutnov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Naprosto otřesný přístup k pacientovi. Lékař bere pacienty opravdu jako na běžícím pásu, zpochybňuje jejich potíže, ideálně píchne injekci a vše svede na záda. V době přítomnosti pacienta v ordinaci řeší úplně jiné věci, hlasitě nadává a vykřikuje něco na někoho, kdo uvnitř ani není. U mé maminky měl s diagnózou hned naprosto jasno, bohužel ve finále pokračuje v léčbě jinde s úplně jiným (vážným) onemocněnín, které nerozpoznal. Nezbývá mi, než tohoto lékaře nedoporučit, raději se mu vyhněte obloukem a hledejte pomoc jinde. Snad vám tato recenze ušetří čas a zachová lidskou důstojnost, tu zde totiž pacient jedině ztrácí :-(.

Umístění: Oblastní nemocnice Trutnov a.s. Jiný

Dĕs bĕs...v životě jsem se nesetkal, tak s arogantní lékařem...už nikdy více

Velmi špatná zkušenost, na zjištěnou začínající artrózu mi chtěl prodat 3x DRAŽŠÍ léky z avokáda a sóji (než na internetu). Bez empatie. Prý nemám chodit a mám používat kolo, nebo plavat. Čekací doba i přes objednání asi o 3/ 4 hodiny delší. Raději se obraťte jinam.

Doporučuji. Příjemný, vstřícný, odborník. Děkuji.

Pana doktora doporučuji, a hlavně bych mu chtěla poděkovat.. Hned poznal co mi je. Sice to bolelo ale to se nedá nic dělat tak to je ale ta pomoc byla neskutečná. Děkuji, děkuji, děkuji. Je mi až do breku že po mém úrazu zas můžu normálně chodit. Ta bolest byla strašná, ale diky panu doktoru už můžu spát.... Doporučuji... A hlavně děkuji.....

Umístění: Oblastní nemocnice Trutnov a.s. Jiný

Skvělej doktor, nevím jak nekdo muze napsat negativ. Mne okamzite pomohl a vedel co mi je.. a to mi nikdo nepomohl.. Prisel, a uz jen podle meho vyjadrovani o cem mluvim vedel ..TOP :)

Dobrý den. Je to špatný doktor. Nespokojenost. Určitě nedoporučuji. Nevadí jsou i jiní lékaři. Nashledanou

Jsem velice spokojena s přístupem už jen na objednání od paní sestřičky přes telefon. A musím pochválit pana doktora Krumphanzla, který mě přijímal v ordinaci na ortopedii V Masarykově Vile. Přišla jsme s bolesti v zápěstí na ruce, brnění prstu atd. U nás mě vždy rekli, ze to je zánět šlach, který řešili sadrou na ruku na 3 týdny a poslali mě domu ať jsem v klidu. Za to pan doktor mě zjistil spojitost se zády, hned to začal resit, injekce objednání na rentgen a pořádné prohlédnutí ruky a zad. Mohu rict, ze Vám i sestričce moc děkuji za super přístup a rychle řešení. Lepší přístup jsme v tomto ohledu ještě neměla. Takže určitě doporučuji !

Umístění: Oblastní nemocnice Trutnov a.s. Jiný

Pan doktor bere lid jak na běžícím páse, špatná komunikace. Vykoná několik zákroků a nakonec vám řekne že je vše v pořádku a že to máte v hlavě. Odešel jsem k jinému orotpedovi, který svou profesi zvládá mnoholráte lépe. Tak že dle pana doktora Krumphanzla je vše v pořádku, dle jiného ortopeda praský meniskus a poškozené vazy, což potvrdila i následná MR. Tak že jdu na operaci, abych byl opět plně funkční. Pan doktor Krumphanzl by měl značně přibrzdit, více komunikovat s pacienty a nebrat je jako na běžícím páse hlavně bez výsledků. Mě tedy jen prodlužovat trápení. Jsou v okolí lékaři, kteří zvládají svou profesi oprofesionálněji a lépe.

K panu doktorovi jsem šla kvůli bolesti kolen. Ve 29 letech mi nepřijde, že bych již měla trpět na kolena, a proto jsem čekala, že mi lékař doporučí nějakou léčbu. Místo toho mi do kolene vpíchnul "obstřik", bez vysvětlení, co je to za látku a ještě dodal, že mám zhubnout (při mé výšce 165cm a váze 63kg mi nepřijde, že bych měla nadváhu!!!). O tom, že bere pacienty jako zboží na běžícím páse není pochyb. Přeji si, aby v Trutnově byl ortoped, který své práci rozumí a je empatický k lidem, což by měl být základ pro povolání lékaře.