Adresa

Chomutov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor Jedlička je totální katastrofa! Díky bohu že to není můj obvodní lékař ale pro mou smůlu zástup mého lékaře v jeho nepřítomnosti. Při bolestech břicha a horečkách semnou neudělal nic sáhl mi na břicho podle pana doktora vše v pořádku a teplotu mi měřil při prohmatávání břicha s tím že žádnou teplotu nemám a mám jít normálně do práce. Den poté mě vezla rychlá do nemocnice a zjistili že mám akutní zánět močového měchýře s tím že kdybych to neřešila napadl by zánět i ledviny. V žádném případě nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nechapu, jak tohoto lekare muze nekdo hodnotit jako dobreho.
Pana doktora pacienti zajimaji jen tehdy, pokud za neco plati.
Kdyz vi, ze je v rodine nejaka zatez, asi by mel v prvni rade pacienta ohledne
dane nemoci trochu hlidat. Bohuzel tak neucini. Takze mu muzu jen dekovat za jeho ,,vybornou peci", ktera stala meho tatinka zivot v pouhych 55 letech!!!! Cloveka, ktery byl podle pana doktora zdravy jako ripa.
A to nemluvim o tom, jak mluvi s rodinou pozustalych, kdyz po nem nahodou neco
potrebuji. Zazila jsem to v pondeli, kdy me vyhodil z ordinace s tim, ze dvakrat
mi teda nic vyplnovat nebude. Na muj argument, ze potrebuju dva originaly mi jen rekl, ze si to mam okopirovat.
Bohuzel, ani nevi, co je original.
Opravdu ,,vyborny doktor"...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Doporučuji,hlavně kvůli sestře. To není sestra to je lidský anděl.Takovou sestru
si doktor nezaslouží.Díky ní lidé chodí k doktorovi.Sestru hodnotíme jako fantastickou a doktora jako skrblíka.


Jsem s ním spokojena doporučuji


doporučuji bez komentáře


kdo napsal,že se zdravotní sestra nevzdělává je hlupák,jelikož soustavně navštěvuje proškolovací semináře.Mudr Jedlička je vynikající lékař.


J

Před časem jsem se dozvěděl z televize,že je možné informovat se o svém ošetřujícím lékaři.Náhlédl jsem na tyto stránky a zjistil jsem,že někteří lidé vyjadřují nespokojenost.Nemohu jen nesouhlasit.Jak už tam někdo napsal,že ten co utekl a nebo,ten co se vyjadřuje negativně je sám ten co nic nevystudoval a ještě si myslí o práci lékařů jen to nejhorší.Stejně tak jako policisté,požárníci i lékaři nasazují životy,bojují o ně .na pohotovosti vyjíždějí po celou noc i rodiny doma to emají jednoduché.Jakmile lékař slouží je doma na telefonu po celou noc a leckdy je vzbouzen a s ním i celá rodina.Vy co jste nespokojení opravdu raději odejděte.Lékař Milan Jedlička je pozorný,pečlivý.Práci vakonává vždy podotýkám vždy s rozvahou,aby pacienty nepřetížil léky.Je svědomitý po zánětu plic opakovaně poslouchá pacienta naopak a právě proto,aby nic nezanedbal .


T

Doporučuji vřele možná že je někdy náladový,ale chápu ,že toto poslání je náročné.Všichni Ti,kteří máte k lékaři MudR.Milanu Jedličkovi připomínky,tak ted sledujte televizi.Bude nový zákon o tom aby veřejnost věděla o práci lékařů,aby se dozvěděli co lékař smí a co nesmí i přestože se to pacientovi nelíbí.Veřejnost vůbec nezná kompetence lékařů,ale hlavně že si stěžují.Doktor Jedlička je naopak svědomitý snaží se lidem pomoci,to že začíná s jednoduší léčbou neznamená,že to je lékař na nic.Nadávají Ti co by si otevřely ústa i jinde.Je to jen člověk a diplpm a atestace má zasloužené.Moc mu děkuji za jeho ochotu.Tošnar


H

Odešel jsem vždy spokojený.Je vstřícný,snaží se najít jiná léčebná řešení.Svými postupy nezatěžuje ani pacienty ani pojištovny.Každý má nárok si kartu dát jinam,myslím,že je to všude stejné.Pokud se někomu něco nezdá najde to i na někom jiném.


K

Chtěla bych se vyjádřit k hodnocení MudR.Milana Jedličky.Znám ho od doby ,kdy se privatizoval.Je to doktor výborný.Má atestaci interní ,všeobecnou a také se vzdělával na postgraduálním vzdělávání na subkatedře hygieny práce a nemocí z povolání.Zkoušku udělal na výbornou.V rámci vzdělávání musí lékaři prodělat každý rok několik školení ,podotýkám odborných k jejich praxy.Jenomže to není nikde vidět a veřejnost o tom neví.Takže pokud vaše dítě bude lajdačit,tak řeknete učitelka je blbá.Pokud nevyhoví doktor,je neprofesionální a špatný.Lékaři jsou limitováni a hlídáni komorou stejně tak pojištovnami a tak ačkoliv si lidé myslí,že může napsat co jim sousedka poradila asi je víc lékařka tak tomu tak není.Ve většině případů pacienti ani nespoluoracují.Nemáte se přejídat,přejídají se ,nemáte kouřit ,kouří.Tak co potom a zase za to může lékař.A to že někdy né že to nepozná,ale je opatrný a zbytečně pacienty nezatěžuje léky tak to je také špatný.Pojištovny na to mají jiný názor.To jen pro ty co jste se k lékaři vyjádřili.Hloupý rozhodně není arogantní ,kdo dnes není.Onehdy jeho devitiměsíční dceru s manželkou porazilo auto,ačkoliv je lékař nikdo jim nic nedal a ted policista,který v září zemřel,jeho nevlastní bratr od jeho otce.A také už mu život nikdo nezachránil .Slouží pohotovosti celé noci jsou vzhůru ráno pokračují v ordinaci,věřte nikdo z vás by to za ty peníze nedělal.Každý se podívejte na sebe až budete někoho ohodnocovat,zda vy děláte vše pro toco vám lékař doporučuje.To že neposílá na specielní vyšetření tak dnes si tam každý může dojít sám a osobně se objednat ,tak to funguje i v jiných ordinacích.S pozdravem pacient.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti