Milada Hoigrová, psycholog Zábřeh

PhDr. Milada Hoigrová

Psycholog

1 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Nádražní 35, Mohelnice

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

0.5

1 názor

Necítila jsem se u ní v ordinaci nikdy dobře.Ptala se mě na věci, o kterých jsem s ní nechtěla vůbec mluvit a nechtěla mluvit o věcech,o kterých jsem s ní mluvit chtěla.Dokonce mi s velkým chladem sdělila,že jsem to hodně přehnala,když jsem se u ní vyjadřovala vulgárně na adresu člověka,kterého vůbec nezná a nikdy ho ani neviděla. Říkala mi, co bych měla dělat ,o čem bych neměla s lidmi mluvit a dokonce i to o čem bych neměla přemýšlet, když se necítím dobře. S lékařem který mi předepisoval nějaké psychofarmaka vůbec nekomunikovala. Dokonce přede mnou i kritizovala postupy,kterými mě "léčí", ale nic s tím neudělala a byla velice hrubá a nepříjemná, když jsem to namítla.
O velice nepříjemném a bolestném partnerském vztahu mi řekla,že si myslí že to mám ještě zkusit a "neházet flintu do žita".Když jsem mluvila o jednom svatebním zvyku,tak mi velice hrubým tónem řekla,"co to sem teď pletete".Neustále si na mě hojila své profesní problémy z jejich psychologicky orientované rodiny.Dokonce mi řekla,že bych měla vydržet ponižující zacházení v zaměstnání.A neustále se potřebovala ujišťovat,že mi pomohůa.