Zařízení klinické psychologie
Purkyňova 22, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

S paní dr. nemám moc dobré zkušenosti, je to sice už řada let, ale vždycky jsem si to tam jen odseděla a žádný velký posun jsem neviděla. Dost často se mi stalo, že si naprosto pletla problémy, které jsem měla, s nějakými naprosto jinými... Naštěstí jsem potřebovala jen asi 4 návštěvy.

S "paní doktorkou" má celá má rodina špatné zkušenosti, špatné doporučení dává jen aby jste chodili častěji a ona shrábla více peněz, má zkušenost je taková, že jsem potřebovala udělat test - dlouhodobé pozornosti - kvůli ŘP. Přišla jsem s žádankou, kterou vzala a řekla že to bude stát 1500,-- ale že mi nezaručí že mi to potvrzení dá..řekla jsem dobrá, ale po konzultaci v rodině mě přesvědčily, že to budou vyhozené peníze a potvrzení mi nevydá,že mám jít rozhodně někam jinam, šla jsem si tedy zpět pro svou žádánku, protože na to mám samozřejmě právo - paní dotkorka byla tak zmatená, vůbec nevěděla kdo jsem,že tam mám žádánku,že se mnou před 2 dny mluvila, buď byla napitá, nebo pod nějakými prášky,nedovedu si představit co by její stav zapříčinilo, pohled mimo, a slova z cesty, nakonec mou žádánku našla,držela ji v ruce a ptala se proč chci jít jinam, tak jsem ji říkala,že tenhle test je bezplatný, to byl 1. důvod a dál jsem ji už nic nevysvětlovala, ta na to regaovala tím,že mi s cenou slevní,že by ji stačilo tedy jen 500, nastalo přetahování o mou žádánku, kdy ji nechtěla pustit - ještě že jsem v čekárně nebyla sama..po mém zvýšení hlasu, mi žádánku pustila...jestli tomu říká jednání, a ona si říká dotkorka,tak já jsem španělská královna..

Velmi milá paní doktorka. Chodím k ní na konzultace vždy velmi rád, protože mě úžasně pomůže!!!!
Vůbec na mě nepůsobí zmateně....

jedním slovem, hrůza. Strašný přístup, nikdy více. Absolutně nedoporučuji!!!!!
Je fakt příšerná, po odborné stránce o ničem.