Interní a gastroenterolog. ambulance
Slovanská 69, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Jiný

Vynikající lékař, mohu použít jen samé kladné přívlastky, laskavý a příjemný člověk, zkušený odborník. Celý personál této ambulance na mne působí jako sehraný tým s vysokou odbornou erudicí.

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Jiný

Pan doktor moje navstevy u neho zlehcoval kdyz jsem mu rikala,ze mam velke denni bolesti..Je sice hrozne mily,snazi se o to,ale pokud vas neco trapi a trpite,opravdu vam nepomuze.Běžte jinam. Chodila sem tam 7mesicu,ze mam strasny bolesti bricha a on dal papiry na dietni jidla a ani jednou me nevysetril..tvrdil,ze jsem naprosto zdravy clovek..Nastesti se mi dostalo opravdove pece u jineho pana doktora a zjistilo se to nejhorsi, zhoubny nador tlusteho streva,. Takze si myslim,ze si pan doktor na odbornika pouze hraje a jen me mrzi,ze jsem u nej ztracela cas...zdravi mame jen jedno a pokud vas nic netrapi,pak je to mozna odbornik.pokud mate lidi ale opravdovy problem,bezte jinam..NE, k tomuhle radoby specialistovi uz nikdy vic..Mel by se zamyslet sam nad sebou a opravdu zvažuji stiznost na lekarskou komoru...

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Jiný

Jsem totálně znechucen. V létě roku 2020 jsem navštívil ordinaci doktora Mikoláše kvůli bolestem břicha a hubnutí: 10% tělesné váhy dolů za jeden jediný měsíc. Pořádně mě nevyšetřil, dal mi dle symptomů léky na překyselení žaludku a doporučil držet LOWfodmap dietu. Bolesti neustávali a já se nechával vyšetřit v soukromé labarotaři za své peníze s podezřením na chronický střevní záněty. Když jsem doktora Mikoláše kontaktoval znovu a přišel - slyšel jsem za dveřmi: "Už je tady zase, no to mám radost" (vždy jsem se choval slušně a byl nemocí totálně zničený - do té doby aktivní sportovec), vzal mě tedy do ordinace a řekl, že pokud léčba nezabírá tak mně může doporučit vedlejší psychiatrickou ambulanci v budově (bez jakéhokoliv vyšetření). Několik měsíců jsem držel všemožné diety a už opravdu začínal věřit že jsem psychický nemocný, navštívil jsem i fyzioterapeuty zda se nejedná o přetížené záda/břicho/páteř... Bohužel docházelo k postupnému zhoršování symptomů. Po půl roce jsem se odhodlal dojít do nemocnice, kde mě začali okamžitě provádět vyšetření jelikož se jim nelíbil takovýto úbytek tělesné hmotnosti a hned první den po odevzdání stolice mi za tři hodiny volali a vyřkli diagnózu: clostridium difficile, pozitivní také toxiny A a B. Kdo trošku ví o jakou bakterii se jedná a co může v těle napáchat a jak může člověk s tímto onemocněním skončit, tak mi dá za pravdu že se nejedná o banalitu, nehledě na infekčnost této bakterie! Opravdu silně zvažuji žalobu na tohoto doktora... Všem doporučuji vyhnout se mu obloukem.

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Jiný

Díky, pane doktore! Po příchodu do ordinace že mě spadl veškerý stres. Skvělý doktor, skvělé sestry!

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Jiný

Jsem naprosto spokojen ! Pan doktor je odborník na svém místě, velmi komunikativní, má perfektní vystupování a přístup k pacientovi !!! Rovněž tak sestřička byla velmi milá, komunikativní, snažila se mi vše vysvětlit ještě před příchodem pana doktora, který prováděl koloskopii. Vyšetření nemělo chybu !!! Jen tak dál, děkuji moc !!!

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Potíže s trávením

Příjemný přístup sestřiček i pana doktora. Vše názorně vysvětlil a už nyní po 3 dnech si myslím, že mi pomohl.
Jen tak dál. Děkuji

S panem doktorem jsem velmi spokojená - milý a vstřícný přístup jeho i sestřiček, v době největších problémů mi ještě před samotným vyšetřením předepsal léky, po kterých se mi vše začalo radikálně zlepšovat. Narozdíl od jiných lékařů se mi snažil "laicky" vysvětlit, co by mi mohlo být (což vyšetření potvrdilo) a jaké by to mělo dopady.

Němcová M. U pana doktora jsem byla na kolonoskopickém vyšetření a mohu hodnotit velmi dobrý přístup k pacientovi jeho i sestřiček. Jako těžce sluchově postižená zvláště oceňuji velice dobrou komunikaci a trpělivost. Přestože jsem kvůli slabým žílám nemohla být před nepříjemným vyšetřením částečně otupěná injekcí, dokázali mne psychicky tak podržet, že jsem to zvládla bez větších obtíží. Také s výsledky vyšetření jsem byla obeznámena dostatečně a srozumitelně.

při preventivní kolonoskopii vyštípne pacientovi polipy a nepozve ho na žádnou kontrolu, rok k němu chodí s bolestmi břicha že nemůže ani sedět, celý rok trpí bolestí nemůže se vzdálit od záchodu, pacient nežiije jen přežívá a od tohoto "doktora" dostane pouze psychosomatické léky, které na rakovinu samozřejmně nezabírají. Lituji, že můj otec nenavštěvoval skutečného specialistu, který by dokázal nádor ve střevě včas odhalit :(

S přístupem pana doktora jsem spokojený. Když má náladu a čas, tak dokáže problematiku obsáhle a do hloubky vysvětlit. Vždy příjemný přístup, je lidský a dokázal pomoci i v osobním životě.
Jedinou výtku bych měl. Není moc nakloněn alternativnímu způsobu léčení a přístupu k problematice, což je dost často potřeba k úplnému uzdravení, ne jen řešení následku. Proto mohu doporučit ještě paní doktorku Koželuhovou nebo načíst sám knihy a různé zdroje na internetu. Jde hlavně o to poskytnout tělu správné živiny - viz. metabolické typy.