Mikoláš Petr, internista Plzeň

MUDr. Mikoláš Petr

Internista

21 názorů

Uložit


Adresa

Slovanská 69, Plzeň
Interní a gastroenterolog. ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

I
Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Jiný

Jsem naprosto spokojen ! Pan doktor je odborník na svém místě, velmi komunikativní, má perfektní vystupování a přístup k pacientovi !!! Rovněž tak sestřička byla velmi milá, komunikativní, snažila se mi vše vysvětlit ještě před příchodem pana doktora, který prováděl koloskopii. Vyšetření nemělo chybu !!! Jen tak dál, děkuji moc !!!


D
Ověřeny pacient
Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Potíže s trávením

Příjemný přístup sestřiček i pana doktora. Vše názorně vysvětlil a už nyní po 3 dnech si myslím, že mi pomohl.
Jen tak dál. Děkuji


Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená - milý a vstřícný přístup jeho i sestřiček, v době největších problémů mi ještě před samotným vyšetřením předepsal léky, po kterých se mi vše začalo radikálně zlepšovat. Narozdíl od jiných lékařů se mi snažil "laicky" vysvětlit, co by mi mohlo být (což vyšetření potvrdilo) a jaké by to mělo dopady.


J
Ověřeny pacient

Němcová M. U pana doktora jsem byla na kolonoskopickém vyšetření a mohu hodnotit velmi dobrý přístup k pacientovi jeho i sestřiček. Jako těžce sluchově postižená zvláště oceňuji velice dobrou komunikaci a trpělivost. Přestože jsem kvůli slabým žílám nemohla být před nepříjemným vyšetřením částečně otupěná injekcí, dokázali mne psychicky tak podržet, že jsem to zvládla bez větších obtíží. Také s výsledky vyšetření jsem byla obeznámena dostatečně a srozumitelně.


K
Ověřeny pacient

při preventivní kolonoskopii vyštípne pacientovi polipy a nepozve ho na žádnou kontrolu, rok k němu chodí s bolestmi břicha že nemůže ani sedět, celý rok trpí bolestí nemůže se vzdálit od záchodu, pacient nežiije jen přežívá a od tohoto "doktora" dostane pouze psychosomatické léky, které na rakovinu samozřejmně nezabírají. Lituji, že můj otec nenavštěvoval skutečného specialistu, který by dokázal nádor ve střevě včas odhalit :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

S přístupem pana doktora jsem spokojený. Když má náladu a čas, tak dokáže problematiku obsáhle a do hloubky vysvětlit. Vždy příjemný přístup, je lidský a dokázal pomoci i v osobním životě.
Jedinou výtku bych měl. Není moc nakloněn alternativnímu způsobu léčení a přístupu k problematice, což je dost často potřeba k úplnému uzdravení, ne jen řešení následku. Proto mohu doporučit ještě paní doktorku Koželuhovou nebo načíst sám knihy a různé zdroje na internetu. Jde hlavně o to poskytnout tělu správné živiny - viz. metabolické typy.


T
Ověřeny pacient

Velice příjemný pan doktor! Milá komunikace, profesionální přístup k pacientovi. Vše mi do detailu vysvětlil, poradil, ... Opravdu vynikající doktor! Maximální spokojenost! Doporučuji !!


V
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojen. Pan doktor je odborník na svém místě a navíc má perfektní vystupování a přístup k pacientovi. Léčbu mi detailně vysvětlil, popsal mi i alternativní metody a možné průběhy. To prostě nemá chybu. Při vyzvedávání léku mě i bez objednání prohlédnul, jestli je vše ok.


A
Ověřeny pacient

Vynikající přístup k pacientovi. Komunikativní a příjemný. Léčbu detailně probere, řekne klady a případné zápory (!) léčby a co by navrhoval. Maximum bodů i za pomoc, kdy jsem přecházel z léčby jeho bývalého spolužáka, který znal jenom jeden způsob léčby. Kdybych věděl o p. Dr. Mikolášovi dříve, mohl jsem si ušetřit pár let útrap.


Ověřeny pacient

Super doktor, který mi dokázal poradit. Často jsem se v noci budila ze spaní se silným pocitem na zvracení, pak doktor mi dal léky, které si mohu vzít i nárazově a od té doby mi nic není. Vyšetření ani nebylo nutné. Sestřička velice příjemná, pan doktor dokáže poradit co dělat či nedělat. DOPORUČUJI!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti