Slovanská 69, Plzeň
Interní a gastroenterolog. ambulance

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní a gastroenterolog. ambulance Potíže s trávením

Příjemný přístup sestřiček i pana doktora. Vše názorně vysvětlil a už nyní po 3 dnech si myslím, že mi pomohl.
Jen tak dál. Děkuji

S panem doktorem jsem velmi spokojená - milý a vstřícný přístup jeho i sestřiček, v době největších problémů mi ještě před samotným vyšetřením předepsal léky, po kterých se mi vše začalo radikálně zlepšovat. Narozdíl od jiných lékařů se mi snažil "laicky" vysvětlit, co by mi mohlo být (což vyšetření potvrdilo) a jaké by to mělo dopady.

Němcová M. U pana doktora jsem byla na kolonoskopickém vyšetření a mohu hodnotit velmi dobrý přístup k pacientovi jeho i sestřiček. Jako těžce sluchově postižená zvláště oceňuji velice dobrou komunikaci a trpělivost. Přestože jsem kvůli slabým žílám nemohla být před nepříjemným vyšetřením částečně otupěná injekcí, dokázali mne psychicky tak podržet, že jsem to zvládla bez větších obtíží. Také s výsledky vyšetření jsem byla obeznámena dostatečně a srozumitelně.

při preventivní kolonoskopii vyštípne pacientovi polipy a nepozve ho na žádnou kontrolu, rok k němu chodí s bolestmi břicha že nemůže ani sedět, celý rok trpí bolestí nemůže se vzdálit od záchodu, pacient nežiije jen přežívá a od tohoto "doktora" dostane pouze psychosomatické léky, které na rakovinu samozřejmně nezabírají. Lituji, že můj otec nenavštěvoval skutečného specialistu, který by dokázal nádor ve střevě včas odhalit :(

Š

S přístupem pana doktora jsem spokojený. Když má náladu a čas, tak dokáže problematiku obsáhle a do hloubky vysvětlit. Vždy příjemný přístup, je lidský a dokázal pomoci i v osobním životě.
Jedinou výtku bych měl. Není moc nakloněn alternativnímu způsobu léčení a přístupu k problematice, což je dost často potřeba k úplnému uzdravení, ne jen řešení následku. Proto mohu doporučit ještě paní doktorku Koželuhovou nebo načíst sám knihy a různé zdroje na internetu. Jde hlavně o to poskytnout tělu správné živiny - viz. metabolické typy.

Velice příjemný pan doktor! Milá komunikace, profesionální přístup k pacientovi. Vše mi do detailu vysvětlil, poradil, ... Opravdu vynikající doktor! Maximální spokojenost! Doporučuji !!

Jsem naprosto spokojen. Pan doktor je odborník na svém místě a navíc má perfektní vystupování a přístup k pacientovi. Léčbu mi detailně vysvětlil, popsal mi i alternativní metody a možné průběhy. To prostě nemá chybu. Při vyzvedávání léku mě i bez objednání prohlédnul, jestli je vše ok.

Vynikající přístup k pacientovi. Komunikativní a příjemný. Léčbu detailně probere, řekne klady a případné zápory (!) léčby a co by navrhoval. Maximum bodů i za pomoc, kdy jsem přecházel z léčby jeho bývalého spolužáka, který znal jenom jeden způsob léčby. Kdybych věděl o p. Dr. Mikolášovi dříve, mohl jsem si ušetřit pár let útrap.

Super doktor, který mi dokázal poradit. Často jsem se v noci budila ze spaní se silným pocitem na zvracení, pak doktor mi dal léky, které si mohu vzít i nárazově a od té doby mi nic není. Vyšetření ani nebylo nutné. Sestřička velice příjemná, pan doktor dokáže poradit co dělat či nedělat. DOPORUČUJI!

Pan doktor je profesionál, jak diagnostikou,léčbou, tak přístupem k pacientům.
Mohu jen souhlasit s předchozími hodnoceními a to, že tak sympatického, ochotného a vstřícného lékaře jsem za svůj život ještě nezažila.To se týká i sestřičky.
Mohu jen doporučit !!