Odborný lékař dětská psychiatrie
Žižkova 2379, Karviná

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Na to, že je pan doktor soudní znalec nebyl schopen u našeho tehdy 11 letého syna, nyní 13 letého potrvdit diagnózu od paní psycholožky, že má poruchu autistického spektra - aspergerův syndrom. Řekl že autismus je moderní diagnóza, a že syn nic takového nemá. Sedmi týdenní vyšetření v Psychiatrické nemocnici v Opavě aspergerův syndrom potrvdilo - včetně vícero psychiatrů a psychologů. Je smutné, že této oblasti se věnuje tak málo dětských psychiatrů, ale osobně si myslím že pan doktor není zkušený psychiatr a navíc je mi líto těch soudních případů u kterých "znalcoval".

Párkrát jsem u něj na terapii byla, ale měla jsem z něj rozpačité pocity, těšila jsem se, až od něj odejdu z ordinace. Nemám pocit, že by mi pomohl. Nesedl mi.

Pokud chcete vědět to, co jste si nikdy ani nemysleli a chcete být zraňováni a chcete odcházet od psychiatra s horšími pocity než se kterými jste tam přišli, pak prosím, chápu, že různí lidé mají různé názory, ale takhle by to měl brát i tento lékař, ne na každého zapůsobí jeho vtípky a ne každému se uleví...já s ním spokojená bohužel nejsem...nejsem zvyklá na to, aby mě někdo z řad lékařů ničil. . .jsem citlivý člověk a myslím, že by to bylo dobré občas respektovat...tento pán Vám možná udělá dobře...co já vím? Za pokus to stojí :)

Pan doktor mi velmi pomohl, vždy mě vyslechnul a prohodil i pár vtípků, aby mě rozptýlil. Ač k němu již kvůli věku nechodím, moc ráda na něj vzpomínám.

s panem doktorem mam velmi dobre zkusenosti,jako jeste male holce mi spravna diagnoza a opravdu dobre leky pomohly ve chvili kdy uz mi bylo nejhur a nebyt toho kdo vi jak bych tehdy dopadla ,nejradeji bych mu poslala dekovny dopis