Adresa

Odborný lékař dětská psychiatrie
Žižkova 2379, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Na to, že je pan doktor soudní znalec nebyl schopen u našeho tehdy 11 letého syna, nyní 13 letého potrvdit diagnózu od paní psycholožky, že má poruchu autistického spektra - aspergerův syndrom. Řekl že autismus je moderní diagnóza, a že syn nic takového nemá. Sedmi týdenní vyšetření v Psychiatrické nemocnici v Opavě aspergerův syndrom potrvdilo - včetně vícero psychiatrů a psychologů. Je smutné, že této oblasti se věnuje tak málo dětských psychiatrů, ale osobně si myslím že pan doktor není zkušený psychiatr a navíc je mi líto těch soudních případů u kterých "znalcoval".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Párkrát jsem u něj na terapii byla, ale měla jsem z něj rozpačité pocity, těšila jsem se, až od něj odejdu z ordinace. Nemám pocit, že by mi pomohl. Nesedl mi.

Pokud chcete vědět to, co jste si nikdy ani nemysleli a chcete být zraňováni a chcete odcházet od psychiatra s horšími pocity než se kterými jste tam přišli, pak prosím, chápu, že různí lidé mají různé názory, ale takhle by to měl brát i tento lékař, ne na každého zapůsobí jeho vtípky a ne každému se uleví...já s ním spokojená bohužel nejsem...nejsem zvyklá na to, aby mě někdo z řad lékařů ničil. . .jsem citlivý člověk a myslím, že by to bylo dobré občas respektovat...tento pán Vám možná udělá dobře...co já vím? Za pokus to stojí :)


Pan doktor mi velmi pomohl, vždy mě vyslechnul a prohodil i pár vtípků, aby mě rozptýlil. Ač k němu již kvůli věku nechodím, moc ráda na něj vzpomínám.


s panem doktorem mam velmi dobre zkusenosti,jako jeste male holce mi spravna diagnoza a opravdu dobre leky pomohly ve chvili kdy uz mi bylo nejhur a nebyt toho kdo vi jak bych tehdy dopadla ,nejradeji bych mu poslala dekovny dopis


Došlo k chybě, zkuste to znovu