Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Super! Byl jsem u pana doktora vícekrát a vždy s maximální spokojenosti. Myslím že je to člověk na správném místě

Šla jsem na chirurgii s obavami neb mám raději přírodní léčbu. Potkala jsem tam pana dokrtora Vinše a jsem neskutečně nadšena jeho přístupem. Udělala jsem si zranění při běhu a jelikož sám běhá byl mi velkým pomocníkem i podporou si odběhnout svůj první 1/2 Maratón. Děkuji tedy za přístup a pochopení a musím poděkovat i sestřičkám, které jsou též úžasné. Budete mi chybět :)

Já byl spokojený :)

Trochu frajírek, trochu mistr světa, ale když přijde na to pomoci někomu v nouzi, pak pomůže. Dva členové naší rodiny u něj absolovovali drobnější zákroky... bez komplikací, s úsměvem.

Několikrát jsme jako rodina vyhledali pomoc MUDr.Vinše.Manžela operoval jednou ,mne dvakrát, a to vždy s velkou pečlivostí,bez dalších komplikací.V našem případě patří mezi nejlepší lékaře,které jsme doposud potřebovali.

Zlaté ruky

Nejlepší