Japonská masážní terapie, Brno
Rehabilitace, RehaYog, spol. s r.o., Libušina tř. 4, Brno-Kohoutovice, 623 00 Brno, Brno-Královo Pole, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Japonská posturální terapie: 60 min. • 900 Kč

Japonská posturální terapie: 60 min. • 500 Kč

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

900 Kč

500 Kč

Japonská masážní terapie, Brno

1. a 2. stupeň Japonské posturální terapie (učitel Zdeněk Khun).
3. stupeň Japonské posturální terapie (učitel Dr. Vladislav Ščebeňkov).
...

Léčené nemoci

• Vadné držení těla
  • Bolesti zad
  • Bolesti kloubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• čínská medicína

C

I am verry happy with the care Michal gave me this week. I have back pain since several years and just after one appointment I can feel a great improvement. I highly recommand it to anyone who suffer from chronic back pain.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dlohe dobe hledani technika, ktera mi pomaha a doporucuji vsem, kteri maji problemy s bolestmi zad, v mem pripade vlivem skoliozy a vadneho drzeni tela pri praci, bohuzel. Jsem prekvapena ucinnosti masaze a take jejim relativne dlouho trvajicim ucinkem. Dekuji za tuto zkusenost a doufam, ze mi prizen pana Slavicka zustane zachovana a budu se moci spolehnout na jeho pomoc.

Mám problémy zejména s bederní páteří, pokud se mi ovšem daří absolvovat dvě návštěvy měsíčně, potíže jsou velmi potlačeny až mizí, a to i při fyzické zátěži. Navíc se mi obecně lepší hybnost. Pan Slavíček má velice profesionální přístup. Mohu plně doporučit.

Trpívám bolestmi zad a už první návštěva zde mi velice pomohla. Pan Slavíček je vstřícný, vše vysvětlí, pomůže. Po pravidelném docházení na jeho masáže se můj zdravotní stav výrazně zlepšil, po každé masáži odcházím příjemně uvolněná a v dobré kondici. Děkuji a doporučuji.