C

I am verry happy with the care Michal gave me this week. I have back pain since several years and just after one appointment I can feel a great improvement. I highly recommand it to anyone who suffer from chronic back pain.

Brno-střed, Brno
SEITAI – japonské masáže a terapie (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

SEITAI masáž, 50 min. • 500 Kč

Moje činnost byla ze zdravotních důvodů pozastavena.

• vadné držení těla
  • bolesti zad
  • bolesti kloubů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dlohe dobe hledani technika, ktera mi pomaha a doporucuji vsem, kteri maji problemy s bolestmi zad, v mem pripade vlivem skoliozy a vadneho drzeni tela pri praci, bohuzel. Jsem prekvapena ucinnosti masaze a take jejim relativne dlouho trvajicim ucinkem. Dekuji za tuto zkusenost a doufam, ze mi prizen pana Slavicka zustane zachovana a budu se moci spolehnout na jeho pomoc.

Mám problémy zejména s bederní páteří, pokud se mi ovšem daří absolvovat dvě návštěvy měsíčně, potíže jsou velmi potlačeny až mizí, a to i při fyzické zátěži. Navíc se mi obecně lepší hybnost. Pan Slavíček má velice profesionální přístup. Mohu plně doporučit.

Trpívám bolestmi zad a už první návštěva zde mi velice pomohla. Pan Slavíček je vstřícný, vše vysvětlí, pomůže. Po pravidelném docházení na jeho masáže se můj zdravotní stav výrazně zlepšil, po každé masáži odcházím příjemně uvolněná a v dobré kondici. Děkuji a doporučuji.

SEITAI masáž, 50 min.

500 Kč

Brno

500 Kč

SEITAI – japonské masáže a terapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje činnost byla ze zdravotních důvodů pozastavena.

• vadné držení těla
  • bolesti zad