Jeden z nejlepších doktoru se kterým jsem měla tu čest se setkat. Pomůže, vyslechne poradí. Vážně profesionál a doktor s velkým D

Zámecké náměstí 26, Frýdek-Místek
www.k-sobe.cz (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost

Více informací na www.k-sobe.cz Při psychoterapeutickém poradenství je pro mě prioritou bezpečný a uvolněný prostor, který je z mého pohledu základ...

Doporučuji pana doktora Raszku. Na pacientech mu skutečně záleží. Přešla jsem k němu od lékaře, který si rád povídal, ale ne o mně, a i když jsem se necítila líp, tak mi stále předepisoval stejné léky. Pan doktor Raszka mi kromě nových léků doporučil i jiné věci, které by mi mohly pomoci (mj. také kombinovat léčbu i s návštěvami psychologa). Když jsem měla osobní krizi, tak mě zachránil. Dal mi na sebe i soukromou emailovou adresu, abych s ním mohla konzultovat, jak snáším nové léky. Vše vždy pečlivě rozepíše. Je prostě úžasný. Ráda k němu chodím.

Pan doktor Raszka je člověk na svém místě. A navíc velmi pěkný chlap:-)

Pan doktor Raszka je člověk na svém místě. A navíc velmi pěkný chlap:-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den berete i děti nebo jen dospěle?děkuji moc za odpověd

Dobrý den, pouze dospělé. Hezký den.

MUDr. Michal Raszka

• psychiatrie