Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá.

Msgr. Šrámka 11, Nový Jičín
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Kunín 56, Nový Jičín
Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Bartošovice 11, Nový Jičín
Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost (mapa)

• onemocnění dětí
  • alergie
  • neštovice

Doporučuji

Jste prostě nejlepší :) A ta nová sestřička v Novém Jičíně taky jste prostě oba nejlepším :) vůbec se netěším až mi bude 19 a já budu muset od Vás odejít :'( Moc děkuji jak se o nás staráte Vám pane doktore a paní sestřičko z Nového Jičína. Taky Paní sestřičce z Kunína :) Moc si toho vážím :)

Díky Milenko a jsem rád, že jsi spokojena

spokojenost, byl jsem u něj asi do 24 let než jsem vysudoval VŠ a kdybych mu nepřerost tak zůstanu :)

Je to nejlepší doktor :) Jsem moc ráda, že u něj ještě můžu být rok, i když to rychle uteče :) Kdykoliv poradí, když mě něco trápí nebo mám jen obavy. Prostě je skvělý :)

Pan doktor má velmi příjemný a lidský přístup .Chodím k němu už patnáct let tolik je právě mému synovi, na jeho diagnozu se můžu vždy spolehnout . Vážím si také snahy a ochoty vyjít mi vždy vstříct. Plně mu důvěřuji.

Absolutně nedostižný, excelentní lékař mé dcery,...pragmatik,absolutně dokonalý diaginostik a praktik,s hluboce lidským,vlídným přístupem ....neuvěřitelné v českých luzích a hájích.Pro mne zjevení v lékařských službách v Česku....Velmi si ho vážím jako profesionála i jako člověka.Pane Doktore děkujeme.Petr Žemlička

Pan doktor je příjemný člověk, ochotný kdykoliv, souhlasím s většinou hodnocení uvedených níže. Je hlavně odborník, zkrátka člověk na svém místě. Naše tři děti ošetřuje (nebo ošetřoval) mnoho let, máme jen ty nejlepší zkušenosti!

Dnes jsem volala panu doktorovi ohledně teplot u syna,i když má dovolenou,byl ochotný mě vyslechnout,poradit mi :-) pana doktora můžu jen doporučit,je to hrozně milý člověk a sestřičky taky chválím :-)

Pan doktor je ten nejlepší, skvělý a úžasný člověk , pomůže kdykoliv ve dne v noci , prostě ten nejlepší na světě! Juroškovi

Naprostá spokojenost. Je ošetřujícím lékařem mých 2 dětí několik let. Před nedávnem jsem se v čekárně setkal s mladou slečnou, která od něho odcházela s pláčem. Když jsem se jí zeptal jestli nemůžu pomoci - řekla že ne ,protože už k němu nemůže chodit - musí si najít lékaře pro dospělé. Pokud to nepůjde jinak myslím, že já i moje děti budeme minimálně smutní taky jako ta slečna.
Prostě jsme spokojeni.

Díky Milenko a jsem rád, že jsi spokojena

Prostě jsme spokojeni.

Petr

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, má dcera, v květnu jí budou 3 roky, je pořád nemocná, v říjnu minulého roku nastoupila do jeslí, od prosince má skoro pořád kašel, vůbec se mi to nelíbí a naše paní doktorka tvrdí, že je to jeslema, ale i když teď delší dobu do jeslí nechodí, situace je stejná. Předem moc děkuji za odpověď

Začal bych odběrem krve, zejména imunoelfo,alergické protilátky, výtěry, 0RL.Určitě se na tom podílí kolektiv jeslí,
    Ale může se jednat o poruchu imunity.

MUDr. Michal Pukovec

• Dobrý den, má 17 měsíční dcera dle praktické lékařky neprospívá. Váží cca 8,4 kg a měří 78 cm. V 10 měsících prodělala mononukleozu. V lednu tohoto roku byla na vyšetření na gastroenterologii, vážila v tu dobu 7,6 kg a měřila 75 cm. Paní doktorka nám předepsala mléka Nutricia a doporučila gastroenterologie kéž vyšetření kvůli vyloučení celiakie. Z výsledků krve nelze toto onemocnění vyloučit (má na to vliv prodělaná mononukleoza). Mám z tohoto vyšetření v celkové anestezii obavy. Malá se jeví jako zdravé dítě, velmi temperamentní, s chutí do života, jí všechno, sice ne ve velké míře, ale dostatečně. Ráda bych slyšela názor dalšího odborníka, zdali je váhový přírůstek cca 800 g za tři měsíce dostačující, nebo by bylo lepší vyšetření raději podstoupit. Moc děkuji za Vaše odpovědi. (porodní váha činila 2020 g a míra 45 cm.)

Orientačně se počítá v jednom roce věku trojnásobek porodní hmotnosti, u vás tudíž cca 6 000 g. Měsíční přírůstek činí cca 200 g. Vypadá to, že přírůstky jsou dostatečné. S vyšetřením v CA bych počkal, spíše by bylo vhodné genetické vyšetření, které spíše prokáže možnou celiakii. Určitě by mne zajímala i hladina vitaminu D, dále hormony štítné žlázy a hypofyzy

• onemocnění dětí
  • alergie
  • neštovice

• praktické lékařství pro děti a dorost