Sam. ordinace PL - gynekologa
Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Výborný lékař, navíc velmi příjemný. K panu doktorovi chodím asi 10 let a neměnila bych.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Vynikající Lékař s empatickým přístupem. Nemám co vytknout. K panu doktorovi chodím již roky a nemenila bych.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa gynekologické vyšetření

Pan doktor na mě udělal dobrý dojem už jen svým příjemným vystupováním a empatickým přístupem. Sestřička v ordinaci je také velmi příjemná.

Lékař, peofesionál s empatií a lidským přístupem, který se už téměř nevyskytuje. Skvělý lékař, skvělý člověk! Velké štěstí mít v dnešní době takového lékaře jako je ON - pan doktor MIchal Kokrda.

I já se přidávám v k velmi dobrému hodnocení...pan doktor Kokrda je můj druhý gynekolog a přesně pravý opak toho prvního. Vždy milý, ochotný a profesionál ve svém oboru, Již jsem u něj absolvovala jedno těhotenství a druhé právě probíhá a vím,že jsem v těch nejlepších rukou ve FNHK

Pan Doktor Kokrda, je neuvěřitelný profesionál, báječný lékař a moc milý člověk!!! Díky jeho práci a zlatým ručičkám mám 3 nádherné-zdravé děti, které si sám přivedl na svět Císařským řezem. Jeho "steh" je po týdnu operace neviditelný, jeho péče je nepopsatelná! Je to "ELITA" ve FN Hradec Králové. Jsem vděčná, že jsem jeho pacientka a vždy vím, že jsem v nejlep.rukách! Velký dík za takhle báječného lékaře!!! Za sebe doporučuji a za Pana Doktora dám ruku do ohně!!! :-)

Připojuji i já svůj hlas k všem pacientkám, které chválí pana doktora M. Kokrdu. Je to lékař s profesionálním postojem, ale lidským přístupem. Je vždy dobře naladěný, milý, vstřícný, usměvavý, se zájmem o vás a vaše problémy. Předpokládám, že ne vždy se tak cítí, ale nenechává na sobě žádné rozlady či nedostatek času znát.Je hodně zaneprázdněný, takže někdy je to malý boj, než se člověk dostane do ordinace, ale odcházím s pocitem, že mě vyšetřil lékař, kterého zajímám. Chválím a přeji si, aby radost a pohodu rozdával pan doktor dál!

Pan doktor je velmi dobrý lékař a skvělý člověk.

Výborný lékař, ale bohužel se k němu není téměř možné dostat. Neustále má plno a 2 ordinační dny tak vůbec nestačí, člověk i s problémem musí čekat, až se některý týden uvolní a dr. si na Vás udělá čas.

je super,dela praci,ktera ho bavi :)

zatim jsem s peci moc spokojena