Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Lužci 718, Lázně Bohdaneč
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa gynekologické vyšetření

Pan doktor na mě udělal dobrý dojem už jen svým příjemným vystupováním a empatickým přístupem. Sestřička v ordinaci je také velmi příjemná.


M
Ověřeny pacient

Lékař, peofesionál s empatií a lidským přístupem, který se už téměř nevyskytuje. Skvělý lékař, skvělý člověk! Velké štěstí mít v dnešní době takového lékaře jako je ON - pan doktor MIchal Kokrda.


P
Ověřeny pacient

I já se přidávám v k velmi dobrému hodnocení...pan doktor Kokrda je můj druhý gynekolog a přesně pravý opak toho prvního. Vždy milý, ochotný a profesionál ve svém oboru, Již jsem u něj absolvovala jedno těhotenství a druhé právě probíhá a vím,že jsem v těch nejlepších rukou ve FNHK


H
Ověřeny pacient

Pan Doktor Kokrda, je neuvěřitelný profesionál, báječný lékař a moc milý člověk!!! Díky jeho práci a zlatým ručičkám mám 3 nádherné-zdravé děti, které si sám přivedl na svět Císařským řezem. Jeho "steh" je po týdnu operace neviditelný, jeho péče je nepopsatelná! Je to "ELITA" ve FN Hradec Králové. Jsem vděčná, že jsem jeho pacientka a vždy vím, že jsem v nejlep.rukách! Velký dík za takhle báječného lékaře!!! Za sebe doporučuji a za Pana Doktora dám ruku do ohně!!! :-)


P

Připojuji i já svůj hlas k všem pacientkám, které chválí pana doktora M. Kokrdu. Je to lékař s profesionálním postojem, ale lidským přístupem. Je vždy dobře naladěný, milý, vstřícný, usměvavý, se zájmem o vás a vaše problémy. Předpokládám, že ne vždy se tak cítí, ale nenechává na sobě žádné rozlady či nedostatek času znát.Je hodně zaneprázdněný, takže někdy je to malý boj, než se člověk dostane do ordinace, ale odcházím s pocitem, že mě vyšetřil lékař, kterého zajímám. Chválím a přeji si, aby radost a pohodu rozdával pan doktor dál!


Pan doktor je velmi dobrý lékař a skvělý člověk.


Výborný lékař, ale bohužel se k němu není téměř možné dostat. Neustále má plno a 2 ordinační dny tak vůbec nestačí, člověk i s problémem musí čekat, až se některý týden uvolní a dr. si na Vás udělá čas.


je super,dela praci,ktera ho bavi :)

zatim jsem s peci moc spokojena


Pana doktora Kokrdu bych v žádném případě nevyměnila, za žádného jiného :) - gynekologa.
Na vyšetření chodím v obavách, ale jakmile vstoupím do ordinace a ozve se jeho zvučné a srdečné: "Dobrý den", je po strachu.
Má vždy čas naslouchat, vychází vstříc a vždy mi moc pomohl. Takže pro pana doktora zvedám palec nahoru a vřele doporučuji.


S panem doktorem Kokrdou jsem vždy byla maximálně spokojená. Velmi mě potěší vždy, když vstoupím do ordinace, že si pamatuje, co studuji, nebo kde pracuji. Je velmi příjemný a profesionální! Jsem ráda, že mé těhotenství bude hlídat právě on!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti