Veterina Fénix
Bořivojova 11, Praha 3, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterina Fénix Jiný

K panu doktorovi jsem se dostala díky tomu, že jsem jeden čas dělala depozitum pro PSOZ. Své vlastní kočky jsem dříve vozila prostě na nejbližší veterinu. Okamžitě jsem plně přešla k panu Daškovi. Výborný diagnostik, klidný vyrovnaný přístup, se zvířaty to umí tak, že jsou minimálně stresovaná, perfektní vybavení v ordinaci. Šíří kolem sebe klid, vše podrobně vysvětlí. I kdybych se stěhovala někam daleko, se svými zvířaty budu jezdit jen k němu.

Nejlepší klinika, kde jsem kdy byla, jak pan doktor, tak personál sestry, postarali se mi o pejska, jak nejlépe mohli. Zvládnutá velmi náročná operace - zlomenina kosti, zadní nožičky pod kyčlí, je to Čivava, tak to je asi náročné, v jiné klinice bych nevěřila, že to dopadne dobře, také si ji tam nechaly navíc, když měla velké bolesti a daly jí na kapačky, opravdu se o ni staraly, aby vše dopadlo dobře. Takže upřímně s klidným svědomím jedině doporučuji tuto kliniku, mám po všem pořád skvělý a hodně dobrý pocit a že jsem udělala dobře a tady po vašich názorech, jsem pana doktora navštívila. Pan doktor je starostlivý, empatický, milý, ochotný, profesionál a sestřičky velmi úslužné.

Umístění: Veterina Fénix Z otoku víčka nakonec extrakce zubu

i já se musím připojit tady k těm krásným názorům na pana Doktora. Mému pejskovi (14let), velice pomohl s bolavým zoubkem, který vytrhl, byl velice ochotný a trpělivý, protože jsem byla trošku v šoku, že z domnělého zánětu v oku, byla najednou ,,operace,,. Každopádně to Endíček zvládl a já taky. Takže pana Doktora můžu vřele doporučit!

Pán doktor Michal Dašek je veľmi empatický, citlivý a starostlivý chlap. Má zmysel pre detail je ľudský a vo svojom obore je naprostá jednička. Myslím, že svoju prácu robí hlavne srdcom a je to cítiť. U pana doktora sme absolvovali 2 náročné operácie s našou 8letou fenkou. Veľmi som sa bála, ale pán doktor ma ukľudnil a zaistil, aby všetko prebehlo hladko a bez komplikácii. Sme veľmi vdačný, že sme naňho dostali doporučenie, a že si na nás našiel čas. Verím mu na 120% a možem ho vrelo doporučit. Ako bonus je sympatická a stále usmievavá sestrička :-) VEĽMI ĎAKUJEME veterine Fénix a celému týmu za profesionalitu a nadstandartný prístup ako k zvieratkám tak k ich majiteľom.

Vynikajíci doktor ! Ochotný, vstřícný, lidský,profesionální .Pana doktora mohu opravdu vřele doporučit

Je to vynikajci doktor ! ! A po vsech stankach humanich odbornych a zajiste i lidskych . perfektni chlap .! doporucuji vsem , kdo se octnou se svym psikem ci kockou ,v nesnazich , jej navstivit ! je me 74 let , ale zde ,u Pana doktora sem pocitil naprostou jistotu ze o meho jorka je supr postarano ! kdyz pisi supr , tak vim ze to je opravdu supr !!! pokud tam sou gramaticke chyby , omluvte me ,

V ordinaci pana doktora jsme byli 2x na ockovani kocicek a byli jsme velmi spokojeni. Ale teprve pote, co nam jedna kocicka velmi vazne onemocnela, vidim jak jsou super a obetavi a delaji vse pro jeji zachranu. Pan doktor je v praci cely vikend a ja to moc ocenuju!! Dekuju a vrele Fenix doporucuji. Veronika D.

Pana doktora mohu opravdu vřele doporučit, i když jsme k němu chodili "pouze" s nemocným morčetem, věnoval mu maximální péči a pozornost, ke všem úkonům přistupoval s naprostou pečlivostí, o odbornosti ani nemluvě. Rovněž sestřičky jsou velmi milé a ochotné.

Pan doktor Dašek je skvělý, ochotný, máme pejska s nemocným srdíčkem a vše mi vysvětlil, můžu mu zavolat i večer když má pejsek akutní problém. Prostě umí uklidnit i majitele, prostě profesionální a skvělý přístup jak k našemu psímu miláčkovi, tak k nám jako majitelům.

Už jsem v minulosti pár veterinářů poznala. Nyní jsem měla opravdu velký problém s kočkami a byl mi doporučen MVDr. Dašek. U Daška zůstanu. Perfektní diagnostik, kliďas, výborný operatér. Takového doktora bych si sama přála jako člověk :)