Michal Babíček, praktický lékař Chomutov

MUDr. Michal Babíček

Praktický lékař

17 názorů

Uložit


Adresa

Edisonova 1185, Chomutov
Poliklinika Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem spokojeny.Vzdy mi pomohl.Kdybych sel k jinemu doktorovi s bolestma bricha poslal by me na hadici ale doktor ne vzdy mi da nejake prasky a hned mi je lepe.Jsem maximalne spokojen.Vzdy poradi pomuze se vsim.Vrele doporucuji vsem


Z
Ověřeny pacient

MUDr. Michal Bábíček je pečlivý a velmi důsledný lékař. Plně mu důvěřuji a děkuji za dosavadní péči. Poděkování patří i sestřičce z obvodu.


Š
Ověřeny pacient

Velice milý a schopný lékař,který si poradí s každou nemocí.Vstřícný ke každému pacientovi a se sestrou Evou jsou dokonalý tým.Chtělo by to více takovýchto lékařů v našem zdravotnictví.


A
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená u pana doktora i když musím dát zapravdu jednomu názoru, že občas má také "své dny", ale je to člověk jako každý jiný a já mám zcela pochopení pro únavu z práce nebo momentální zdravotní potíže. Jsem ráda, že přišel právě on po p.doktorce Čepičkové.


Š
Ověřeny pacient

MUDr Bábíček je velmi pečlivý, vstřícný, vždy si najde na pacienta čas, řekla bych ,že je odborník a plně a bez výhrad mu důvěřuji a děkuji za jeho dosavadní péči


Pan doktor Bábíček je mám obvodním lékařem již několik let. Nikdy se mi nestalo, že by byl nepříjemný. Vždy se snažil řešit mé zdravotní problémy odpovědně a pečlivě. Je to schopný lékař. Jsem s ním spokojena a tak i celá rodina.


Jsem docela spokojen. zkušený lékař.


Myslím že pan doktor má taky své dny, stalo se mi že při jedné z mých návštěv byl nevstřícný až protivný a jindy by se samou ochotou rozkrájel, což mne velmi překvapilo , tak jen tak dál , když máme zdravotní problém a už musíme jít k lékaři tak ať víme ,že nám pomůže příjemný a ochotný lékař.


Ověřeny pacient

skvely lekar!!!


MUDr. Michal Bábíček je pečlivý a důsledný lékař. Nejsem pacient, který je u lékaře každý týden, ale při mé návštěvě se mi věnuje maximálně. Je mílý a ochotný a nenechá nic náhodě. Plně mu důvěřuji a děkuji tímto za jeho péči. Dík patří i setřičce z obvodu, která je také milá a příjemná na pacienty. Antoňová V.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti