Ordinace lékaře specialisty-psichiatrie
Šafaříkova 2255,Chomutov, Jirkov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace lékaře specialisty-psichiatrie Jiný

Paní doktorka je doktorka s velkým D a člověk s velkým Č. Paní doktorka i sestřička jsou milé, lidské, vstřícné, opravdu mají rády svou práci a snaží se pomoci.

Umístění: Ordinace lékaře specialisty-psichiatrie duvod byl prosty broblem

pani mdr. Zapletalova Michaela byla mym radcem po dobu u ni co jsem ji navštěvoval. Začalo to v roce 2009 kdy jsem uni začal byt pacientem, po době co jsem ji navštěvoval tak se ptala a odpovidala my větami či otazkamy , co vubec mě jako osobě asi nezabyralo . Namě tato psichiatrička pusobyla velmy starou psichiatrickou metodou . Vždy semnou mluvila prostě, a jednoduše a lečila muj broblem vždy tabletama ktere nebyly promne a muj život duležite jelikoš po deseti letech uvažuji od mdr Zapletalove odejit z duvodu muj broblem necham řešit psychologem .

Čekala jsem víc pochopení, vstřícnosti, neporadila mi nic, má pravdu, svoje problémy si musím vyřešit sama.Alespoň, že mi předepsala silnější prášky, snad brzy zaberou...

Skvela!

Vždy mi přišlo, že moje problémy zlehčuje......Když jsem jí vyprávěla, že jsem chtěla skoncovat ze životem, tak na mě začala křičet, že si mám uvědomit, že mám dítě a nemůžu dělat takové blbosti....Její křik mi vážně moc nepomohl.....A v závěru jsem se ještě dozvěděla, že nemám žádnou psychickou poruchu či nemoc, že se vlastně chovám zcela přirozeně vzhledem k okolnostím mého života....Jiný lékař mi později diagnostikoval silné deprese....

Mě paní doktorka moc pomohla,je příjemná a laskavá.Rozhodně ví jak čkověku pomoci,prostě balzám na nemocnou dušičku:o)Doporučuji!Doufám,že její pomoc už nebudu nikdy potřebovat,ale pokud se to nějak semele,tak se na ní s důvěrou obrátím.

Mladá a sympatická. Mně velice pomohla, doporučuji.

v poho je,snazi se pomoct

Paní doktorku hodnotim velice kladně.Byť je mladá,vždy ochotná vyslechnout a poradit.Příjemná,člověk u ní nemá pocit,že by pospíchala,že jí za dveřmi stojí další pacient.Její navštěvu v případě nutnosti vřele doporučuji

mladá lékařka, neví sama co se sebou, natož pak s ostatníma.