Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tovární 35, Volary
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již 10 let.Vždy se mi snažila pomoci s mými zdravotními problémy ,ale ne jen to .Paní doktorka má velice slušný přehled o právu a zákonech a sociální síti,takže mi pomohla mnohdy i dobrou radou.Kamarádovi velmi pomohla v oblasti pracovního práva.Prostě se zajímá o celého člověka.Navíc je výborný psycholog.
Kocián

Z

Paní doktorka je velmi dobrý člověk a skvělá lékařka. Je mou lékařkou již několik let a jsem s její péčí velice spokojená. Je velmi upřímná, lidská a obětavá. Nevadí mi čekání, protože vím, že i mně se bude věnovat tak dlouho, jak potřebuji. Nedám na ni dopustit a všude ji budu chválit. Sestřička je také velmi milá a příjemná.

R

Výrazně Vás upozorňuji, této lékařce se, prosím Vás, obloukem vyhněte !!!! Naprosto nepochopitelné jednání k lidem, empatie tohoto člověka minula a nejzákladnější vyšetření (nemyslím při chřipce) - vyšetření krve dělá jako poslední. Jde Vám o zdraví, o to nejdůležitější, prosím nenavštěvujte tohoto nečlověka, opravdu Vás prosím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřeny pacient

Znám paní doktorku osobně a vím,že salám nikdy nejedla,natožpak z papíru.Na brigádě v lese byla několikrát,dokonce má za manžela dřevorubce.Ví ,jakou cenu má lidská práce ,sama si vydělávala už za studií.Její přístup k lidem je přímočarý,nesnáší lež a podvod.Jakmile na ní někdo něco hraje ,většinou to pozná a podle toho se chová.Většina těch ,kteří o ní píší negativně ,byli přistižení a velmi se jim to nelíbilo.Pro člověka,který je opravdu nemocný se umí rozkrájet.Má dvě ordinace,slouží na záchrance,a myslím,že hodně lidem zachránila život.Na mámu dvou dětí dobrý ,ne?

K
Ověřeny pacient

já jem s paní doktorkou velice spokojena, pokud ty hrdinové, co zde píší opak, jsou natolik nespokojení, proč se nepodepíší? Snad se stydí za svůj názor? Nebo chtějí sympatizovat s jinými zlými jazyky, kteří mají vzdělání často pouze základní? Zkuste si sednout do ordinace místo ní, snažit se pomoci a ještě za to pak poslouchat různé, mnohdy i neslušné pomluvy. Snad je každému jasné, že se zlomenou rukou nemůže chtít důchod. A to, že zde není mnoho pracovních příležitostí opravdu neshledávám jako důvod k vydání roční neschopenky. A simulantství ještě není diagnoza.

Paní doktorka je příkladem člověka,který si na nic nehraje .Narodila se na vesnici ,tudíž se chová jako vesnický balík .Ostatním vesnickým balíkům to přece nemůže vadit,je jedna z nás,tak proč by se měla chovat jinak.Naopak by vadilo ,kdyby se nad ostatní povyšovala.Mně diagnostikovala vždy dobře a rychle,ale dovedu si představit,že by se mohla zmýlit v diagnose,obzvlášť ,když na to má 5 minut .V tom případě bych za ní šla asi znovu ,a dala bych jí více času .Nevím,nebyla bych k ní tak přísná,je to jen člověk.

Je třeba být objektivní,a zveřejňovat i positivní hodnocení .Já jsem zvědav,jestli se mé jednoznačně kladné hodnocení objeví v přehledu .Paní doktorka je výborná,bohužel,někdo jí chce ublížit a to se mi nelíbí.Mě osobně velmi pomohla a jsem rád,že k ní můžu chodit.

X

Zatím mi vždy pomohla a odhalila co jiní lékaři ignorovali.

J

Hodná ,rychlá a rozumí tomu co dělá!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Zatí mi vždy pomohla a odhalila věci ktere její kolegové ignorovali.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti