Ord. specialisty - ambulance ORL
Medicentrum - Politických věz. 40, Beroun

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

Hrůza. Se silnou bolestí hlavy jsem byl u praktického lékaře, který měl podezření na dutiny. Poslal mě s žádankou na ORL k této paní doktorce. Hned jsem tam volal, že se objednám. Paní doktorka se mi do telefonu vysmála, že nemám rýmu a že bolest hlavy podle ní dutiny nejsou. Řekl jsem jí, že bolest trvá už cca dva týdny a že poslední dva dny je podstatně intenzivnější. Na to mi řekla, že musím nejdřív mít test na Covid (bolest hlavy trvá dva týdny - delší než karanténa na Covid) a že pak by mě tady laskavě vzala. Děkuji, nechci paní doktorko. To snad to radši vydržím.

Úžasný přístup! Nemám slov, paní doktorka je bezvadná a pohodová. Všechno vysvětlí, je milá a člověk má pocit, že se opravdu není čeho bát. A hlavně, vyléčí.

Paní doktorka je velmi profesionální, ale při tom příjemná a milá. Opravdu super přístup k mému synovi, můžu jen doporučit. Kéž by byli všichni doktoři jako ona za dveřmi českých ordinací.

Vyborna, mila lekarka, prijemne prostredi a laskyplna pece:-) tak by to melo byt vsude a diky za ni v Beroune. Petra Kujanová.

Jsem naprosto spokojená s touto lékařkou, je moc milá, hodná, navíc odborník, i takové nepříliš příjemné ošetření najednou není tak hrozné, sestřička super, konečně je v tomto zdravotnictví někdo na správném místě.

U paní Dr. jsme byli jednou, tehdy se 4 měsíční dcerou. Paní doktorka byla naprosto úžásná a vzala nás PŘEDNOSTNĚ před ostatními pacienty. Je moc milá a lidská.

Paní doktorku mám moc ráda, ikdyž doktory moc nemusím.. Už od dětství trpím záněty středního ucha, a proto jsem u ní pečená vařená.. Jak už jsem zmínila, doktory moc nemusím - tedy vůbec, a proto si vybírám doktory, kteří jsou hlavně LIDŠTÍ. Paní doktorka je nejen lidská, ale i skvělý doktor. Děkuji a doporučuji:)

Super lékařka

PBohužel,aní doktorka je odborník na svém místě, vždy plně vyšetří, léčbu náležitě vysvětlí a to i s následky nedodržení léčby.Bohužel není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem a to platí i o lékařích.Naše rodina si paní doktorku vždy jen chválí a dětský pláč z její ordinace slyšíme jen vyjmečně.U nás 100% lékařka.

Já musím říct, že paní doktorka je úžasná, milá, vždy nám pomohla a chodíme k ní celá rodina. Sestřička je také dáma na svém místě. Těm negativním zkušenostem se mi vůbec nechce věřit. Pracuji s dětmi a s některými typy maminek se vážně vyjít skoro nedá.